V třímístné dodávce se na stavbu dálnice vezlo 34 dělníků. Zastavila je policie, museli jít pěšky

Domácí Domácí
28. 7. 2017 15:56
Dopravní policie si minulý týden náhodně vytipovala třímístnou dodávku jedoucí směrem na Jaroměř a zastavila ji ke kontrole. Řidič na požádání předložil veškeré doklady a podrobil se dechové zkoušce. Vše bylo v pořádku až do doby, než z nákladového prostoru dodávky začali vystupovat další muži. Celkem v dodávce cestovalo 34 lidí, tři na sedadlech v kabině, zbytek v nákladovém prostoru. Řidič dostal blokovou pokutu za překročení počtu osob ve vozidle.
Z třímístné dodávky vystoupilo 31 lidí.
Z třímístné dodávky vystoupilo 31 lidí. | Foto: Aktuálně.cz

Královéhradecko - Policisté během své služby minulý týden zastavili dodávku Renault Master a chtěli zkontrolovat řidiče a jeho dva spolujezdce. Řidič policistům dal ke kontrole veškeré doklady a podrobil se dechové zkoušce. Vše bylo v pořádku, ale jen do chvíle, než z nákladového prostoru postupně vyskákalo 31 dělníků.

Čtyři policejní hlídky pak zkontrolovaly totožnost cestujících. Všichni měli české občanství. 

Řidič dostal za překročení počtu cestujících blokovou pokutu. "Na svou obhajobu uvedl, že je vezl pouze kousek na stavbu dálnice a vhodné vozidlo k přepravě osob se mu rozbilo," uvedla mluvčí hradecké policie Iva Kormošová. Dělníci museli na stavbu dojít po svých.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Německá Křesťanskodemokratická unie (CDU) si za kandidáta na kancléře do zářijových voleb vybrala svého předsedu Armina Lascheta, hlásí agentury.

Další zprávy