reklama
 
 

Policii se přihlásil řidič BMW, který před vládou přejel sraženého muže. Hrozí mu pět let vězení

14. 12. 2016 13:36
Nehoda se stala už v polovině listopadu. | Video: |  00:34
Řidič černého BMW, které v polovině listopadu přejelo chodce před Úřadem vlády, se v úterý večer přihlásil policii. Policisté jej vyslechli, do vazby vzat nebyl. Za těžké ublížení na zdraví a neposkytnutí pomoci mu hrozí až pět let za mřížemi.

Praha – Policii se přihlásil muž, který před Úřadem vlády v centru Prahy přejel v luxusním voze chodce, kterého okamžik předtím srazila dodávka. "Včera ve večerních hodinách se přihlásil dvaašedesátiletý muž, který se doznal, že v době události měl být řidičem černého BMW," upřesnil mluvčí policie Tomáš Hulan.

Policisté muže vyslechli, poté byl propuštěn. "Obvinění mu sděleno ještě nebylo," dodal Hulan. Důvody svého jednání muž policii řekl, ta ale kvůli vyšetřování nechce sdělovat podrobnosti. "Neustále případ vyšetřujeme pro trestné činy těžkého ublížení na zdraví a neposkytnutí pomoci a tam je trestní sazba až na pět let," řekl Hulan.

Mladý muž, kterého nejprve srazila dodávka a pak ho přejel řidič BMW, utrpěl při nehodě vážná zranění. "Muž je živý, jak na tom je nyní, ale netuším," dodal Hulan.

Nehoda se stala 16. listopadu krátce před 17. hodinou před budovou vlády v centru Prahy. Muže, který přecházel silnici po přechodu pro chodce, srazila dodávka a odmrštila ho na tramvajové koleje. Ze stejného směru se vzápětí vyřítilo černé BMW a sraženého muže přejelo a pod podvozkem vláčelo zhruba třicet metrů. Z místa nehody řidič ujel.

autor: Domácí | 14. 12. 2016 13:36

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama