Video: Odstoupím, když si to veřejnost bude přát, řekl Prymula Respektu

Týdeník Respekt
23. 10. 2020 11:31
Ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO) je podle svých slov připraven rezignovat, pokud si to bude veřejnost přát. Ministr pro Respekt komentoval schůzku, která se konala proti vládním pravidlům ve středu pozdě večer v restauraci na Vyšehradě. Prymula si myslí, že toho zase tolik neprovedl, nevěděl prý, že se jedná o objekt restaurace. K rezignaci ho později vyzval i premiér Andrej Babiš.
Prymula pro časopis Respekt: Odstoupím, když si to veřejnost bude přát | Video: Respekt

Článek týdeníku Respekt o ranním rozhovoru s ministrem Romanem Prymulou najdete ZDE.  

 

Právě se děje

před 48 minutami

Prezident Zeman se příští týden setká s polským protějškem Dudou

Prezident Miloš Zeman se příští týden na Pražském hradě setká s polským prezidentem Andrzejem Dudou. Budou jednat o tématech Evropské unie či o visegrádské spolupráci. Na webu Pražského hradu to dnes uvedl mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček.

Ředitel zahraničního odboru Pražského hradu Rudolf Jindrák řekl, že se setkání uskuteční na žádost Polska. "Polská strana chce konzultovat aktuální věci kolem Evropské unie a polského předsednictví Visegrádu," uvedl. Konkrétní témata se podle něj teprve dojednávají, předpokládá ale projednávání právě evropské a visegrádské agendy, mohla by být i příležitost probrat bilaterální témata.

Zdroj: ČTK
Další zprávy