reklama
 
 

"Prostě přijde jako kamarád." Zeman zavítal do Lucerny na narozeninový koncert Daniela Hůlky

Aktualizováno 13. 6. 2018 20:42
Vladimír Kruliš, Daniel Hůlka, Miloš Zeman. | Video: Zdeněk Bašus |  00:58
Hůlka, který koncert uspořádal u příležitosti svých 50. narozenin, prezidenta dlouhodobě podporuje.

Praha - Prezident Miloš Zeman se ve středu večer zúčastnil narozeninového koncertu Daniela Hůlky, který začal v 19 hodin v pražské Lucerně. Aktuálně.cz to potvrdil Zemanův mluvčí Jiří Ovčáček.

Hůlka, který akci uspořádal u příležitosti svých 50. narozenin, prezidenta dlouhodobě podporuje. Naopak Zeman mu předloni udělil státní vyznamenání za zásluhy v kultuře.

"Žádný proslov neplánuje," odpověděl Ovčáček na dotaz, zda prezident na akci pronese řeč, nebo jestli přijde jen jako divák.

Hůlkova manažerka Štěpánka Perková Aktuálně.cz také prezidentovu účast na koncertu potvrdila. "Prostě přijde jako kamarád pana Hůlky," dodala manažerka.

"Na velkolepém koncertě pořádaném u příležitosti jeho 50. narozenin se diváci budou moci zaposlouchat do Danielových největších popových a muzikálových hitů, a to ve zcela nových úpravách hudebního uskupení Profesoři a já," láká síť TicketPortal na Hůlkův koncert. 

Vystoupit má také popový zpěvák Michal David, Kateřina Brožová nebo kytarista Lubomír Brabec.

Vstupenky na akci stojí mezi 350 a 1290 korunami, podle prodejce TicketPortal vyprodány nejsou.

Hůlka Zemana dlouhodobě podporuje. Po jeho vítězství v prezidentských volbách s ním stál na pódiu a zpíval hymnu. Zpěvák, který vystupoval například v muzikálech Dracula či Monte Cristo, vystoupil i na koncertu ve Španělském sále, který Zeman po vyhraných volbách uspořádal pro své příznivce.

A zazpíval i na oslavě 50. narozenin hradního kancléře Vratislava Mynáře, která se konala loni v zahradách Pražského hradu.

autor: bn | 13. 6. 2018 14:25

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama