Fotoblog: Příliš laskavá obrana demokracie. Na Hradčanech se sešlo tisíc lidí

Fotoblog: Příliš laskavá obrana demokracie. Na Hradčanech se sešlo tisíc lidí
V podvečer na Hradčanském náměstí v Praze, den po demonstraci na Václavském náměstí, na kterou přišlo asi 15 (podle jiných odhadů 20) tisíc lidí.
Organizátoři byli trochu zklamaní.
Přišlo málo lidí.
Přitom nejde o nic menšího než o obranu demokracie.
Foto: Ludvík Hradilek
Ludvík Hradilek Ludvík Hradilek
11. 5. 2017 20:55
Po středeční masivní demonstraci na Václavském náměstí se facebookoví přátelé pokusili protest proti Miloši Zemanovi a Andreji Babišovi zopakovat. Přišlo skoro tisíc lidí, laskavých a kreativních. Podívejte se sami.
 

Právě se děje

před 26 minutami

Akreditační úřad zastavil řízení k omezení akreditace lékařství v Ostravě. Chyby škola napravila, tvrdí

Akreditační úřad zastavil správní řízení k omezení akreditace oboru všeobecného lékařství na Ostravské univerzitě, které vedl kvůli pochybení u přijímacích zkoušek v minulosti. Škola podle něj u zkoušek pro akademický rok 2019/2020 chyby napravila. Současná akreditace ji opravňuje přijímat nové uchazeče do 31. května letošního roku. Pro přijímání studentů i po tomto datu musí fakulta získat novou akreditaci. Žádost o ni zatím Národní akreditační úřad neobdržel.

"Vzhledem ke skutečnosti, že došlo ke zjednání nápravy, Rada Národního akreditačního úřadu pro vysoké školství rozhodla zastavit správní řízení k omezení akreditace magisterského studijního programu Všeobecné lékařství spočívající v zákazu přijímat ke studiu daného studijního programu další uchazeče," uvedl ředitel odboru kanceláře akreditačního úřadu Jiří Smrčka.

Zdroj: ČTK
Další zprávy