reklama
 
 

Příběhy hrdinů: Gynekolog na kole vybírá statisíce, seniorka bojuje za romskou osadu

Vítěz kategorie Dobrá firma Vincentka Foto: Luhovaný Vincent

Vítěz kategorie Dobrá firma Vincentka

Díky přírodnímu bohatství, na kterém je založena, je firma Vincentka neodmyslitelně spjatá s lázeňským městem Luhačovice. Vyrábí léčivou vodu z místního zdroje, a proto se také přirozeně zajímá o historii místa, ve kterém působí. "Formou filantropických aktivit pomáháme a podporujeme řadu obecně prospěšných, společenských a kulturních akcí, které se v Luhačovicích a okolí každoročně odehrávají," říká Ladislav Šumšal, spolumajitel a předseda představenstva Vincentky. Pan Šumšal je znám i svými soukromými filantropickými aktivitami.

Firma se věnuje dobročinnosti v podstatě od svého založení, tedy od roku 1998. Dlouhodobě podporuje místní kulturní akce, spolky, zvelebování města a další blahodárné aktivity. Celková finanční i věcná hodnota všech dobročinných aktivit firmy se pohybuje okolo půl milionu korun ročně.

"Luhačovice jsou malebné moravské lázeňské město, které navštěvují ročně desetitisíce nejen pacientů, ale i hostů z Česka a zahraničí. Aby tomu tak bylo i nadále, je třeba zajistit prvotřídní léčení s využitím zdejších přírodních minerálních léčivých vod, klimatických podmínek, ale i pestré a kvalitní kulturní a společenské zázemí - a zde spatřujeme smysl našich aktivit," doplňuje Ladislav Šumšal.

autor: hrz | 23. 5. 2019 9:55

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama