Fotoblog: Andrej Babiš vládne Česku, den první. Ze zákulisí předání moci v největší rodinné firmě

Fotoblog: Andrej Babiš vládne Česku, den první. Ze zákulisí předání moci v největší rodinné firmě
Už je to i na věnci. Andrej Babiš, bývalý komunista spolupracující s StB, pohádkově zbohatlý v divokých devadesátých letech, je od středy předsedou vlády.
Odpoledne má být nová vláda.
V chladném ránu stanuli mlčky na hrobem.
Vlastenectví je láska k vlastnímu národu, nikoli nenávist k jiným, pravil TGM
Foto: Ludvík Hradilek
Ludvík Hradilek Ludvík Hradilek
14. 12. 2017 10:55
Ředitelem firmy Česká republika se stal Andrej Babiš, konstatuje ve svém fotoblogu reportér Ludvík Hradilek, který sledoval první den nové vlády.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Clippers po přesunu série do své haly jasně porazili Utah a snížili na 1:2

Basketbalisté Los Angeles Clippers po přesunu série 2. kola play off NBA s Utahem do své haly vybojovali první vítězství. Ve Staples Centre vyhráli nad nejlepším týmem základní části přesvědčivě 132:106 a snížil stav na 1:2 na zápasy. Třicetibodovými výkony k tomu přispěli Kawhi Leonard (34) a Paul George (31). Čtvrtý duel je znovu v Los Angeles na programu v noci na úterý.

Play off NBA - 2. kolo:

Západní konference - 3. zápas:

LA Clippers - Utah 132:106, stav série 1:2.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Brazilští policisté zabili jednoho z nejhledanějších zločinců v zemi

Při policejní akci v Riu de Janeiru byl v sobotu zabit jeden z nejhledanějších brazilských zločinců. Wellington da Silva Braga známý jako Ecko byl zastřelen při návštěvě své ženy a dětí ve favele Tres Pontes, uvedla agentura DPA s odvoláním na informace brazilského zpravodajského serveru G1.

Braga byl považován za vůdce jedné z největších milicí ve státě Rio de Janeiro. Jeho gang O Bonde do Ecko kontroluje velkou část západní zóny Ria a oblast Baixada Fluminense, která sousedí s metropolí na severu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy