Přehledně: Největší požáry v chemičkách poslední doby

Domácí ČTK Domácí, ČTK
13. 8. 2015 13:36
Výběr požárů v podnicích s chemickým provozem za posledních deset let. Největší požár způsobil v roce 2002 ve výrobně pryskyřic Spolku pro chemickou a hutní výrobu v Ústí nad Labem škodu 2,1 miliardy.

Výběr požárů v podnicích s chemickým provozem za posledních deset let. Největší požár za poslední roky způsobil v roce 2002 ve výrobně pryskyřic Spolku pro chemickou a hutní výrobu v Ústí nad Labem škodu 2,170 miliardy korun.

Požár haly v pražských Malešicích
Požár haly v pražských Malešicích | Foto: Jan Langer

17. října 2006

Požár haly a skladu firmy Neochem plus v Hovoranech na Hodonínsku, kde se vyráběly produkty z elastické polyuretanové pěnové hmoty, způsobil škodu asi 200 milionů korun.

 

Právě se děje

před 7 hodinami

Frankfurt si v odloženém duelu EL v Salcburku zajistil postup

Fotbalisté Frankfurtu v odvetném duelu 2. kola Evropské ligy v Salcburku, jenž byl přeložen ze čtvrtka na dnešek kvůli hlášenému orkánu, remizovali 2:2 a v součtu s domácí výhrou 4:1 postoupili do osmifinále. V něm se Eintracht 12. a 19. března utká s Basilejí.

Salcburk v odloženém zápase před 29.000 diváky dvakrát vedl, ale hosté pokaždé vyrovnali a pohlídali si postup. Branky domácích vstřelili kapitán Andreas Ulmer a Jérome Onguéné, klid Frankfurtu zajistil dvěma góly André Silva.

Frankfurt se měl původně už za dva dny představit v bundeslize na hřišti Werderu Brémy, vedení ligy ale na neděli plánovaný duel kvůli nahuštěnému programu zatím na neurčito odložilo.

Zdroj: ČTK
Další zprávy