Populární youtuber Kovy neprošel do finále StarDance. Odcházím v nejlepším, řekl

Domácí Domácí
7. 12. 2019 23:00
Těsně před branami finále populární soutěže StarDance, vysílané Českou televizí, skončil populární youtuber Karel "Kovy" Kovář s partnerkou Veronikou Liškovou. Do finále jubilejního desátého ročníku tanečního klání postupují herci Veronika Khek Kubařová, Matouš Ruml a známý rybář Jakub Vágner.
Youtuber Kovy v taneční soutěži Stardance.
Youtuber Kovy v taneční soutěži Stardance. | Foto: Česká televize

"Důležité je v tom nejlepší odejít. Pokud mohu nějak vystihnout dnešní večer, tak je to to nejlepší, co jsem kdy zažil. Musím říct, že v tenhle výsledek jsem doufal," prohlásil populární youtuber Karel "Kovy" Kovář těsně poté, co jej porota ze soutěže vyřadila. Dodal, že je na výkony jejich tanečního páru pyšný, zejména k velmi mladému věku své partnerky Veroniky Liškové, které je devatenáct let. 

Za největší favority desáté řady StarDance označovaly sázkové kanceláře bývalou biatlonistku Gabrielu Koukalovou a herce Matouše Rumla. Populární sportovkyně ale již v minulém kole soutěže vypadla, šanci potvrdit roli favorita během finálového večera v sobotu 14. prosince má tak už pouze Ruml.  

Taneční klání celebrit s profesionálními tanečníky se na televizních obrazovkách objevilo poprvé v roce 2004 ve Velké Británii. Poté se soutěž rozšířila do desítek zemí a v roce 2006 ji poprvé vysílala Česká televize. StarDance tehdy sledovalo v průměru na dva miliony diváků, od té doby zájem o show klesal. Loni sledovalo jednotlivé díly v průměru 1,45 milionu lidí a finálový večer si v televizi pustilo 1,64 milionu diváků. Předchozí finále v roce 2016 mělo podle ČT sledovanost zhruba 1,6 milionu lidí.

VIDEO: Porotce Stardance Zdeněk Chlopčík. 

 

Právě se děje

Další zprávy