Volíte premiéra - konec okoukaných tváří

dam
26. 5. 2006 18:00
Praha - Čtenáři Aktuálně.cz chtějí v čele vlády nového muže. Okoukaní politici ztratili důvěru.

Parlamentní politici jsou mimo formu, jejich hra nudí a jen málokdo se na ni chce koukat.

Ve čtenářské hře "Vyberte si svého premiéra" už zůstal v boji o premiérský post jediný parlamentní politik, předseda lidovců Miroslav Kalousek.

Infobox

Wimbledon - rozpis zápasů

 

 

Generace parlamentních hráčů měla navíc účast v nadcházejícím sobotním zápasu jistou. Kalousek bojoval s předsedou KSČM Vojtěchem Filipem a byl to nejvíce sledovaný zápas volebního Wimbledonu. Do druhého setu se zapojilo přes tři tisíce hlasujících.

I v ostatních třech čtvrtfinálových zápasech nastoupili do hry parlamentní lídři. Jenže proti papírově slabším nováčkům neuhráli ani jeden set.

Hlasovacímu Wimbledonu zbývají poslední tři hrací dny.

Finále Wimbledonu je naplánované na pondělí 29. května a nejpozději v deset hodin večer bude po skončení případného třetího setu známý nový premiér.

 

Právě se děje

před 52 minutami

Pachatele hanlivých nápisů na Havlově chalupě na Hrádečku policie nezjistila

Pachatele hanlivých nápisů na vratech chalupy bývalého prezidenta Václava Havla na Hrádečku na Trutnovsku policie nezjistila a případ odložila. Škodu policie vyčíslila téměř na 5500 korun. Nápisy neznámý pachatel na vrata nastříkal v noci na 10. října loňského roku.

"Oprávněný správce budovy se s žádnou škodou pro případ náhrady v trestním řízení nepřipojil. Samotné nápisy byly odstraněny hned po zadokumentování ze strany policie," uvedl mluvčí trutnovské policie Lukáš Vincenc. Chalupu na Hrádečku po Havlově smrti vlastní jeho manželka Dagmar Havlová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy