Topolánkova plavba na jachtě Martina

Topolánkova plavba na jachtě Martina
Česká flotila v toskánském Monte Argentariu poprvé...
...a podruhé.
Sem moc zavazadel nedáte.
Marek Dalík a Topolánkův syn Tomáš.
Foto: Aktuálně.cz
Aktuálně.cz Aktuálně.cz
3. 8. 2009 17:25

Monte Argentario - Bývalý šéf rozvědky Karel Randák poskytl redakci Aktuálně.cz snímky z toskánského letoviska Monte Argentario. Podívejte se, jak se expremiér Mirek Topolánek a další chystají na plavbu.

 

Právě se děje

před 43 minutami

Veletrh Svět knihy se bude konat až v září

Největší český knižní veletrh a literární festival Svět knihy Praha byl již podruhé odložen. Nejprve se měl místo tradičního květnového termínu konat v červnu, nyní jej pořadatelé chystají na 23. až 26. září. Odklad oznámili v pondělí odpoledne.

"Dospěli jsme k momentu, kdy bychom museli začít s intenzivní komunikací, prodejem vstupenek a dalšími nevratnými kroky. Zároveň neexistují ani orientační informace o tom, jakými pravidly bychom se měli v červnu při organizaci podobné akce řídit," vysvětluje ředitel veletrhu Radovan Auer.

Zmiňuje také fakt, že zatímco v Česku se epidemická situace začíná zlepšovat, v okolních zemích je tomu naopak. "To nás do značné míry limituje při zvaní zahraničních hostů i vystavovatelů," doplňuje Auer. Zářijový termín by měl umožnit přivézt do Prahy zajímavé hosty. Čestným hostem letošního 26. ročníku má být Francie.

Další zprávy