Obrazem: Hamáček na sjezdu neměl vyzyvatele, ČSSD dostala dárek od Zemana

Předseda Jan Hamáček.
Delegáti ČSSD prožívají perný víkend, na pátek a sobotu se sjeli do Hradce Králové. Úkolů není málo - vybírají nové vedení strany a také hlasují o nových stanovách.
Tak šel čas s ČSSD... historické a reklamní materiály si mohou delegáti zakoupit.
Některé věci se dokonce nabízí i zdarma...
Pořádek musí být. Sociální demokraté ze severu Čech doprava, jižní Morava doleva.
Foto: Economia
Michal Polák Michal Polák, Jan Rasch
1. 3. 2019 18:32
První den sjezdu ČSSD se stal velkým vítězstvím dosavadního vedení strany. Podařilo se prosadit nové stanovy a křeslo předsedy obhájil Jan Hamáček, který nakonec neměl žádného vyzyvatele. Hamáček získal silný mandát, když ho zvolilo 433 z 504 delegátů. Sociální demokraty podpořil také prezident republiky Miloš Zeman, který slíbil, že ČSSD bude v evropských volbách volit.
 

Právě se děje

před 15 minutami

Petříček odstoupil z pražské kandidátky ČSSD do sněmovních voleb. Kritizuje narušení demokratické tvorby listiny či kšeftování s hlasy a trafikami

Zdroj: ČTK
před 24 minutami

V elektrárně Dukovany se smrtelně zranil pracovník, propadl střechou skladu

V Jaderné elektrárně Dukovany se ve středu smrtelně zranil zaměstnanec dodavatelské firmy. Propadl střechou pomocného skladu, která nebyla určená k pohybu osob. Ani přes okamžitý zásah kolegů a záchranářů se ho nepodařilo zachránit, sdělil mluvčí elektrárny Jiří Bezděk. Okolnosti neštěstí prověřuje firma ČEZ, inspektorát práce i policie.

"Oznámení jsme přijali," uvedla mluvčí krajské policie Dana Čírtková. Elektrárna je podle mluvčího připravená poskytnout veškerou součinnost a možnou podporu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy