Ing. Jaromír Chalupa (ČSSD)

24. 5. 2006 12:47

  • 51 let
  • narozen v Ostravě
  • absolvoval gymnázium v Ostravě-Zábřehu a vystudoval Vysokou školu báňskou, obor ekonomika a řízení průmyslu.
  • po studiích nastoupil do Vítkovic na finanční odbor. Prošel řadou funkcí od finančního řízení zásob, vypořádání vztahů ke státnímu rozpočtu a podnikovým fondům, řízení účetnictví závodu, řízení organizace práce a aplikaci norem ISO.
  • dále pracoval v soukromých společnostech na úseku ekonomických analýz a rozborů hospodářské činnosti a jako pojišťovací poradce a konzultant pro finanční trhy.
  • do ČSSD vstoupil v roce 1997, pracoval ve výboru místní organizace, v současné době je předsedou místní organizace. Na komunální úrovni pracoval v kontrolní komisi Úřadu městského obvodu Ostrava-Jih. V současnosti je členem komise kultury a komise pro ekonomický rozvoj při radě statutárního města Ostravy
  • je rozvedený, má dvě děti
 

Právě se děje

teď

Provoz na dálnici D4 zastavila demolice mostu u Řitky

Provoz na dálnici D4 nedaleko Řitky u Prahy v sobotu večer zastavila policie kvůli demolici mostu. Uzavírka potrvá do nedělního rána, řidiči musejí úsek objíždět po vedlejších silnicích. Podle policejní mluvčí Michaely Novákové byla dálnice uzavřena v 19:00 a otevřena bude v neděli v 09:00.

"Máme tam celkem dvě policejní hlídky, které budou dohlížet na to, aby bylo vše v pořádku. Je tam odklon dopravy na objízdné trasy a dopravní značení," řekla Nováková. Ve směru na Prahu řidiči sjíždějí na exitu 18 u Mníšku pod Brdy a pokračují přes Čisovice na exit 14 u Řitky. V opačném směru začíná objížďka na 9. kilometru u Jíloviště, na dálnici se motoristé vracejí u Mníšku.

před 55 minutami

Sekáč gólem a asistencí podpořil výhru CSKA nad Čeljabinskem

Jiří Sekáč svým pátým gólem z posledních osmi zápasů Kontinentální hokejové ligy pomohl CSKA Moskva k výhře 3:0 nad Čeljabinskem. Český útočník vstřelil v 51. minutě tečí před brankou druhý gól utkání a pak se ještě asistencí podílel v předposlední minutě na trefě Michaila Grigorenka.

CSKA i díky sedmé Sekáčově brance v sezoně zvítězil pošesté za sebou a je nejlepším týmem celé soutěže. Čeljabinsk s českým útočným duem Tomáš Hyka, Lukáš Sedlák prohrál počtvrté v řadě a na Východě drží poslední osmé postupové místo do play off.

Nejhorším týmem Východu zůstal Kunlun, který dnes se Šimonem Hrubcem v brance podlehl v Pekingu 1:2 Dynamu Moskva. Bývalý třinecký gólman si připsal 23 zákroků.

Další zprávy