"Co platí v pátek, nemusí platit v pondělí." Ptali jsme se poslanců ANO, co si myslí o vládě s SPD

Radek Bartoníček Kateřina Frouzová Michal Polák Radek Bartoníček, Kateřina Frouzová, Michal Polák
12. 4. 2018 17:42
Redakce Aktuálně.cz zjišťovala, jak se poslankyně a poslanci hnutí ANO staví k variantě vlády za podpory KSČM a SPD. Otázky zněly takto: "Pan prezident doporučil ANO vyjednávat o kabinetu s SPD a KSČM. Co si o této variantě myslíte? Podpoříte ji? Máte vůči některému z těchto dvou možných partnerů ANO výhrady a jaké? Byli byste případně ještě pro další jednání s ČSSD?" Odpovědělo 41 ze 78 poslanců.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Reuters

Foto: Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky

Andrea Babišová

Podpořím vládu ANO s tolerancí KSČM a SPD, pokud poslanecký klub takto většinově rozhodne. Výhrady mám, ale bohužel ostatní strany svými požadavky nám moc možností nedávají. Nejsem pro další jednání s ČSSD.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Brankář Škarek opustil kemp Islanders a zamířil na farmu

Český hokejový brankář Jakub Škarek se z tréninkového kempu New York Islanders přesunul na farmu do Bridgeportu. Devatenáctiletého odchovance Jihlavy, jehož si Islanders vybrali loni ve třetím kole draftu na 72. pozici, čeká první sezona v Severní Americe. V minulém ročníku chytal Škarek ve finské lize za Pelicans Lahti.

Škarek uzavřel loni v červenci s Islanders tříletou nováčkovskou smlouvu. Za Lahti odchytal 22 utkání s průměrem 2,45 obdržené branky na zápas, úspěšností zákroků 90,58 procenta a jednou udržel čisté konto. V sedmi duelech nastoupil i ve druhé nejvyšší finské lize za Peliitat Heinola.

Další zprávy