Policisté našli na Novojičínsku utonulé batole

Report
31. 8. 2009 20:20
Nový Jičín - V bytě panelového domu na Novojičínsku zemřelo v noci z pátku na sobotu batole.

Dnešní pitva prokázala, že příčinou smrti bylo utonutí.

Dítě nalezli policisté v sobotu brzy ráno bez známek života. Bezvládné tělíčko leželo ve vaně bytu.

Kriminalisté Krajského ředitelství policie Severomoravského kraje v současné době prověřují příčiny úmrtí a míru zavinění ze strany rodičů.

Výslech otce zatím nebylo možné provést, protože je od tragické události v péči zdravotníků.

Policie vyšetřuje případ jako vraždu.

 

Právě se děje

před 7 minutami

Americká centrální banka snížila základní úrok o čtvrt procenta

Americká centrální banka (Fed) dnes podle očekávání snížila svou základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu do rozpětí 1,75 až 2,00 procenta. Snaží se tak podpořit ekonomiku Spojených států, která se potýká s negativními důsledky slabšího globálního hospodářského růstu a obchodní války mezi Washingtonem a Pekingem.

před 43 minutami

K Bermudám se blíží hurikán Humberto, udeřit má na sever ostrovů

Obyvatelé Bermud se připravují na příchod hurikánu Humberto, který by souostroví vzdálené asi tisíc kilometrů východně od amerického pobřeží mohl zasáhnout ve středu večer místního času (ve čtvrtek časně ráno SELČ). Lidé zabedňují okna svých domů, obchody se zavírají, doprava se zastavila a zdravotnická zařízení jsou v pohotovosti. Bermudská vláda povolala na pomoc příslušníky armádního sboru. Humberto, který byl ještě před třemi dny tropickou bouří, už se na pětistupňové hurikánové škále dostal na třetí stupeň. Informace Národního střediska pro hurikány (NHC) hovoří o tom, že střed živlu se pohybuje asi 300 kilometrů západně od Bermud a míří k ostrovům rychlostí kolem 26 kilometrů za hodinu.

Další zprávy