Policie ukázala fotky mrtvého. Identitu nezná, vodítkem může být tetování v azbuce

ČTK ČTK
17. 6. 2019 11:46
Kriminalisté z Hodonína spolu se slovenskými kolegy pátrají po totožnosti muže, jehož tělo se našlo v řece Moravě u slovenského města Holíč. Mohl se pohybovat na českém břehu poblíž Hodonína. Na policejním webu to v pondělí uvedl mluvčí Petr Zámečník.
Foto: ČTK

Tělo muže se našlo 6. června. Mělo by jít o muže středního věku, vysokého 171 centimetrů a váhy 65 kilogramů. Na nohou má vytetovány nápisy v azbuce. "Na levém předloktí a levém zápěstí má vytetována znaménka plus a minus," uvedl mluvčí.

Muž měl na sobě tmavé trenýrky a tričko s nápisem "Street wars" s tištěnými obrázky šesti postaviček. Je pravděpodobné, že šlo o rusky hovořícího muže, který se mohl před utonutím pohybovat na břehu řeky poblíž Hodonína. Může jít o zahraničního dělníka nebo turistu.

"Muž neměl žádné dokumenty a osobní věci, podle kterých by mohl být identifikován. Policie žádá veřejnost, aby pomohla s jeho identifikací," uvedl mluvčí. Informace k dotyčnému muži policie přijme na tísňové lince 158.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Pekhartův gól rozhodl o výhře fotbalistů Legie v Poznani

Český útočník Tomáš Pekhart skóroval v prvním kole polské ligy po koronavirové pauze a zařídil fotbalistům Legie Varšava výhru 1:0 v Poznani. Vedoucí celek tabulky díky jeho gólu ze 17. minuty udržel osmibodový náskok před gliwickými obhájci titulu.

Bývalý reprezentant Pekhart se v Ekstraklase trefil po únorovém přestupu z Las Palmas podruhé. Čtyři dny po 31. narozeninách snadno doklepl do opuštěné branky míč, který se k němu snesl po nedorozumění domácího gólmana se spoluhráči.

Zdroj: ČTK
Další zprávy