reklama
 
 

Policie pátrá v Bruzovicích na Frýdecko-Místecku po desetileté dívce

24. 6. 2018 8:37
Frýdecko-Místečtí policisté pátrají od soboty po desetileté Štěpánce Anežce Hlavaté, kterou lidé naposledy viděli v sobotu okolo 13:00 v Bruzovicích na Frýdecko-Místecku. Domů se ale nevrátila a nepodala o sobě žádnou zprávu. ČTK o tom informoval policejní mluvčí Petr Směták.

Frýdek-Místek - Policisté pátrají od soboty po desetileté Štěpánce Anežce Hlavaté. Za jakých okolností se dítě ztratilo, zatím není jasné. Policie nyní prohledává okolí Bruzovic. Po dívce ale policie nepátrá poprvé. Podle informací ČTK se pohřešovala rovněž loni v březnu, kdy se nevrátila ze školy. Ještě týž den ale nezraněné dítě našli policisté.

Pohřešovaná je vysoká asi 145 centimetrů, má štíhlou postavu, dlouhé hnědé vlasy a hnědé oči. "Dívka na sobě měla tmavě modré tepláky, tmavé tříčtvrteční tričko a hnědé boty s bílou podrážkou a růžovými tkaničkami," uvedl Směták.

Jakékoliv informace k pohřešované dívce je možné hlásit na tísňové lince 158 nebo přímo policistům z Obvodního oddělení Nošovice na číslech 974 732 651 nebo 725 515 849.

Kriminalisté vyhlásili pátrání po dívce v kategorii Dítě v ohrožení, což je národní koordinační mechanismus pátrání po pohřešovaných dětech. Funguje jako systém včasného varování v případech, kdy může být v ohrožení život nebo zdraví pohřešovaného dítěte. Má především zrychlit pátrání a předávání informací.

autor: ČTK | 24. 6. 2018 8:37

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama