Policie pátrá po desetiletém chlapci z Mostu

ČTK ČTK
4. 1. 2014 12:39
Chlapec odešel v pátek odpoledne z domova a od té doby se neozval.
Foto: Radek Nohl

Most - Policie vyhlásila pátrání po desetiletém Stanislavu Černohorském z Mostu.

Chlapec odešel v pátek odpoledne z domova a od té doby se neozval.

Chlapec je asi 150 centimetrů vysoký a podle policie vzhledově odpovídá svému věku.

"V minulosti už z domova odešel na delší dobu dvakrát, ale vždycky se sám vrátil. Proto ho v pátrání nevedeme jako dítě v ohrožení," řekla krajská policejní mluvčí Šárka Poláčková.

Chlapec měl na sobě černou zimní bundu s bílými pruhy, modré rifle a černé zimní boty. Podle Poláčkové zatím policie žádnou speciální pátrací akci nechystá.

"Pátráme po něm standardní cestou, u kamarádů, příbuzných a spolužáků," řekla Poláčková. Chlapcovu fotografii s popisem také mají k dispozici všechny policejní hlídky.

 

Právě se děje

před 24 minutami

Britská vláda dává poslancům tři dny na přijetí zákona o brexitu

Za tři dny plánuje britská vláda v dolní komoře parlamentu prosadit prováděcí zákon k dohodě o brexitu. V pondělí to potvrdil Jacob Rees-Mogg, který za kabinet premiéra Borise Johnsona dojednává agendu Dolní sněmovny. Poprvé prý budou o návrhu zákona poslanci hlasovat v úterý, do pátku jej mají předat horní komoře parlamentu.Přijetí zákona je nutnou podmínkou pro ratifikaci dohody o podmínkách britského odchodu z EU. Opatření musí mimo jiné vysvětlit, jak bude Británie splácet unii dojednané vyrovnání finančních závazků, nebo jak bude fungovat mechanismus pro zachování volného režimu na irské hranici.

Zdroj: ČTK
Další zprávy