Pohřešovaná patnáctiletá dívka se ozvala rodině. Našla se v Polsku, je v pořádku

Aktualizováno 20. 7. 2017 15:39
Policie odvolala pátrání po patnáctileté dívce, která byla v Brně na návštěvě u příbuzných, odkud pak odjela do Polska. V Polsku se našla, je v pořádku. Na webu policie to uvedl mluvčí Pavel Šváb. Pátrání začalo ve středu. Jde o dívku z USA, česky mluví s obtížemi, ale domluví se. Policie se obávala, že by si mohla ublížit. "Pohřešovaná byla vypátrána v Polsku, když se před tím spojila na vypůjčeném telefonu s rodinou. Je v pořádku. Vzhledem k jejímu věku nemůžeme uvést žádné další okolnosti," uvedl mluvčí.
(Ilustrační foto)
(Ilustrační foto) | Foto: Policie ČR
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Brankář Škarek opustil kemp Islanders a zamířil na farmu

Český hokejový brankář Jakub Škarek se z tréninkového kempu New York Islanders přesunul na farmu do Bridgeportu. Devatenáctiletého odchovance Jihlavy, jehož si Islanders vybrali loni ve třetím kole draftu na 72. pozici, čeká první sezona v Severní Americe. V minulém ročníku chytal Škarek ve finské lize za Pelicans Lahti.

Škarek uzavřel loni v červenci s Islanders tříletou nováčkovskou smlouvu. Za Lahti odchytal 22 utkání s průměrem 2,45 obdržené branky na zápas, úspěšností zákroků 90,58 procenta a jednou udržel čisté konto. V sedmi duelech nastoupil i ve druhé nejvyšší finské lize za Peliitat Heinola.

Další zprávy