Pohřešovaná patnáctiletá dívka se ozvala rodině. Našla se v Polsku, je v pořádku

Aktualizováno 20. 7. 2017 15:39
Policie odvolala pátrání po patnáctileté dívce, která byla v Brně na návštěvě u příbuzných, odkud pak odjela do Polska. V Polsku se našla, je v pořádku. Na webu policie to uvedl mluvčí Pavel Šváb. Pátrání začalo ve středu. Jde o dívku z USA, česky mluví s obtížemi, ale domluví se. Policie se obávala, že by si mohla ublížit. "Pohřešovaná byla vypátrána v Polsku, když se před tím spojila na vypůjčeném telefonu s rodinou. Je v pořádku. Vzhledem k jejímu věku nemůžeme uvést žádné další okolnosti," uvedl mluvčí.
(Ilustrační foto)
(Ilustrační foto) | Foto: Policie ČR
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Izrael uvedl, že v Pásmu Gazy zasáhl 130 cílů a zabil 15 Palestinců

Izraelská armáda uvedla, že v odpovědi na raketové útoky z Pásma Gazy na území židovského státu zasáhla v noci na úterý 130 cílů a zabila 15 radikálních Palestinců. Informovaly o tom agentury AFP a DPA. Pokračuje tak pondělní eskalace násilí mezi Izraelem a Palestinci, při níž zemřely nejméně dvě desítky lidí a stovky dalších byly zraněny.

V pondělí bylo při střetech mezi palestinskými demonstranty a izraelskou policií v Jeruzalémě a na Západním břehu Jordánu zraněno více než 700 Palestinců, z nichž 500 muselo být ošetřeno v nemocnici, uvedla agentura AP.

Zdroj: ČTK
Další zprávy