Volební fiasko (nebo porodní bolesti) TOP 09 a Starostů

Volební fiasko (nebo porodní bolesti) TOP 09 a Starostů
... došlo na vtipkování...
... i tlačenku.
S prvními výsledky voleb však přišlo mírné vystřízlivění...
... diskuse a zachmuřené tváře.

"Považuju to za volební fiasko. V této atmosféře, kdy poprvé od roku 1989 - byť v prvním kole - vyhraje v pražském obvodu komunista, to znamená, že lidi buď z naštvanosti nešli volit, nebo opravdu chtěli dát pravicovým stranám, a zejména tedy TOP 09, ránu. I když tedy nevím, jestli zrovna v Praze toto zasluhujeme," řekl šéf pražské TOP 09 František Laudát.
Foto: Jakub Novák
Jakub Novák
13. 10. 2012 19:54

Praha - Krajské a senátní volby v roce 2012 patřily levici. Z pravicových stran zaznamenala částečný úspěch ODS, druhá nejsilnější koaliční strana, TOP 09, však při své premiéře v krajích úspěch z voleb do Poslanecké sněmovny nezopakovala.

 

Právě se děje

před 52 minutami

Bývalý trenér Atlética, který vedl i Bejbla, zemřel ve věku 71 let

Bývalý srbský fotbalista a trenér Radomir Antič zemřel v Madridu ve věku 71 let. O jeho úmrtí bez bližších podrobností jako první informovalo na svém webu Atlético Madrid, s nímž mimo jiné slavil double. Ve Španělsku trénoval i velké rivaly Real Madrid a Barcelonu.

V Atléticu, v němž vedl i českého reprezentanta Radka Bejbla, působil natřikrát v letech 1995 až 2000. V první sezoně 1995/96 s klubem triumfoval v lize i v domácím poháru. Celkem ve Španělsku strávil 16 let ze své trenérské kariéry.

V letech 2008 až 2010 vedl Antič srbský národní tým, poté si vyzkoušel angažmá v čínské lize. Naposledy trénoval v roce 2015 tým Che-pej China Fortune.

Zdroj: ČTK
Další zprávy