Pirát není zm*d a vláda zk*rvila služební zákon. Čeští politici se vulgarit neštítí ani ve sněmovně

Barbora Němcová Barbora Němcová
25. 8. 2018 17:59
Čeští politici nechodí pro peprnější slova daleko a neváhají je použít ani v Poslanecké sněmovně. Vulgarity či urážky občas používají politici z různých stran i v různých funkcích. Sprostým slovům se nevyhýbá ani prezident Miloš Zeman. Zatím posledním politikem, který vyvolal na půdě sněmovny rozruch vulgaritami, je pirát Mikuláš Ferjenčík. Projděte si nejznámější vulgární výroky českých politiků z posledních let.
Bývalý premiér Bohuslav Sobotka
Bývalý premiér Bohuslav Sobotka | Foto: Lukáš Bíba

Bohuslav Sobotka

Bývalý premiér Bohuslav Sobotka v únoru loňského roku překvapil svým vyjádřením na Facebooku, kde napsal: "Řečeno jednoduchým trumpovským jazykem: Korunové dluhopisy byla cesta, kterou využil miliardář A. Babiš k tomu, aby důkladně oj*bal český stát." Mnozí se domnívali, že Sobotkův účet někdo prolomil a ostrá slova napsal za něj. "Ne, můj FB opravdu nikdo nenapadl :) Ano, A. Babiš skutečně český stát nešetřil. A je dobré to říci naplno," vysvětloval později.

 

Právě se děje

před 1 minutou

Úřady rozbily síť pašeráků čínských anabolik, zatčeno bylo 21 Slováků

Bezpečnostní složky několika evropských zemí si v posledních dnech došláply na síť překupníků řízenou ze Slovenska, která v Evropě obchodovala se zakázanými anabolickými steroidy vyrobenými v Číně. Oznámila to dnes francouzská policie, která při více než dvouletém vyšetřování sehrála klíčovou roli. Francie byla hlavním odbytištěm nelegálních podpůrných látek, většinu podezřelých ovšem tvoří Slováci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy