Paroubkova politická prohra

Paroubkova politická prohra
Bude se podepisovat a rozdávat. Škála titulů je rozsáhlá.
Čekání na předsedu Jiřího Paroubka vyplňuje místopředsedkyně Tereza Holšíková. Seznamuje teplické náměstí Eduarda Beneše s programem strany.
Tepličtí kolemjdoucí vyjadřují zájem.
Už jsou tu. A není to nikdo jiný než Jiří Paroubek. Po jeho boku nerozlučný stín Petr Benda, volební manažer strany LEV21.
Foto: Vojtěch Marek
Vojtěch Marek Vojtěch Marek
13. 10. 2012 19:51

Jiří Paroubek si od letošních voleb sliboval mnoho. Mohl ukázat sociálním demokratům, že se bez nich obejde a díky své osobnosti dokáže zopakovat volební úspěchy z předešlých let. Voliči však rozhodli jinak.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Prostějovská nemocnice dostala od sportovců 300 tisíc korun

Celkem 300 tisíc korun mezi sebou v Prostějově vybrali bývalí i současní sportovci a manažeři s cílem podpořit boj proti koronaviru. Na daru pro místní nemocnici se podíleli například bývalý tenisový reprezentant Jiří Novák, jeho současný daviscupový kolega Jiří Veselý nebo basketbalista Lukáš Palyza. Společně s nimi věnoval peníze také sportovní manažer Miroslav Černošek.

"Mně ten nápad přišel od prvního okamžiku velice dobrý. V současné situaci, kdy se lidi musí semknout, jsem byl od první chvíle připraven jakkoli přispět," řekl České televizi Veselý, který věnoval 50 tisíc korun stejně jako někdejší pátý hráč světa Novák a daviscupový kapitán Jaroslav Navrátil.

Symbolický šek od nich dnes převzal primátor František Jura. "Sportovci, které město dlouhodobě podporuje, se nyní rozhodli naopak pomoci městu," řekl Černošek na webu prostějovské radnice.

Předsedkyně představenstva nemocnice Marie Marsová uvedla, že peníze budou rozděleny mezi zdravotníky, kteří jsou v době pandemie nejvytíženější. "Lékaři, sestry a další personál jsou v pomyslné první linii. Dáváme jim tak signál, že víme, co pro nás dělají, a velmi si jejich nasazení vážíme," dodal primátor Jura.

Další zprávy