Obrazem: Otevřete věznice, radí Čechům odborníci z celé Evropy. Počet recidivistů pak klesne

Foto: Ludvík Hradilek
Ludvík Hradilek Ludvík Hradilek
6. 3. 2017 19:36
Česko je už řadu let zemí, kde sedí v kriminálech největší procento obyvatel. Je to drahé a neefektivní. 75 % odsouzených se do vězení vrátí. Jak to změnit, o tom se radí čeští dozorci se svými kolegy z celé Evropy. Přijeli na konferenci Otevřená věznice do Stráže pod Ralskem.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 8 minutami

Dálnici D5 u Berouna zavřela nehoda tří aut

Dálnici D5 poblíž Berouna v neděli večer zhruba na hodinu zavřela ve směru na Plzeň nehoda dvou osobních aut a kamionu. Jeden muž je těžce zraněný, záchranáři na místo poslali i vrtulník. Vyplývá to z informací od policejní mluvčí Lucie Novákové a Národního dopravního informačního centra.

"Máme tam havarovaná dvě osobní vozidla. Kousek před nimi je zastavený ještě kamion, který byl taky účastníkem dopravní nehody," popsala Nováková místo havárie. Těžce zraněný muž je z jednoho z osobních aut, dodala.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

České basketbalistky vyhrály v kvalifikaci ME i podruhé

České basketbalistky vyhrály i druhý zápas v kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy. V pražské hale Královka rozhodla o výhře 60:59 nad Rumunskem sekundu před koncem Kateřina Elhotová. Výběr trenéra Štefana Svitka navázal na čtvrteční vítězství 62:52 na palubovce favorita skupiny Itálie.

Zdroj: ČTK
Další zprávy