Fotky: Moudrý člověk neřeční více než deset minut. Zeman zahájil návštěvu Jihomoravského kraje

Foto: David Kohout
ČTK David Kohout, ČTK
29. 5. 2017 21:50
Prezident Miloš Zeman v pondělí zahájil návštěvu Jihomoravského kraje. Hlava státu se odpoledne setkala se zastupiteli kraje. Účast na slavnostní ceremonii odmítli zastupitelé z KDU-ČSL, TOP 09 a hnutí Žít Brno. Krajským politikům vadí prezidentovo chování během vládní krize, vulgarismy i aféra s dětským pornem, které se našlo v Zemanově počítači. Před budovou Krajského úřadu Jihomoravského kraje protestovala malá skupinka Zemanových odpůrců. Odpoledne se Zeman přesunul z Brna do nedalekých Ivančic, kde navštívil místní nemocnici, radnici a na náměstí podebatoval s občany. V příštích dnech prezident zavítá do Kozojídek, Veselí nad Moravou nebo Kuřimi.
 

Právě se děje

před 4 minutami

V německém Rot am See se střílí, podle médií zemřelo šest lidí

Z německého města Rot am See je hlášena střelba, při které podle magazínu Focus zahynulo šest lidí. Policie podle agentury DPA zadržela jednoho podezřelého.

Zdroj: ČTK
před 27 minutami

Česká diplomacie bude s Čínou řešit zrušení přímé linky mezi Prahou a Pekingem

Český velvyslanec v Pekingu bude s čínskou stranou řešit příčinu zrušení přímé linky mezi hlavními městy obou zemí. Informuje o tom Deník N. "Ministr zahraniční pověřil českého velvyslance v Pekingu, aby u čínských partnerů zjistil příčinu pozastavení prodeje letenek na přímý let Peking-Praha," řekla deníku mluvčí ministerstva zahraničí Zuzana Štíchová. 

Zdroj: Domácí
Další zprávy