Foto: V ulicích protektorátu. Tudy byste se projít nechtěli

Foto: V ulicích protektorátu. Tudy byste se projít nechtěli
Výstavu V ulicích protektorátu označují experti, ještě před její vernisáží, za jeden z nejpůsobivějších a nejemotivnějších příběhů z historie českého státu.
Podívejte se spolu s námi, jak vypadala její příprava.
Kupříkladu takto vypadala jedna část tři dny před vernisáží.
A takto noc před otevřením, kdy přípravy vrcholily.
Foto: Jakub Plíhal
Jakub Plíhal Jakub Plíhal
Aktualizováno 9. 5. 2015 20:20
Výstavu V ulicích protektorátu označují experti za obzvlášť působivě a emotivně vyprávěný příběh z historie českého státu. Podívejte se, jak vypadala den před otevřením, kdy finišovaly přípravy.
 

Právě se děje

před 18 minutami

Pomohu republikánům příští rok vyhrát volby do Kongresu, přislíbil Trump

Bývalý americký prezident Donald Trump chce pomoci republikánům ve volbách do Kongresu v roce 2022. Řekl to v sobotním projevu k dárcům Celostátního výboru Republikánské strany (RNC). Zároveň však ostře zkritizoval lídra republikánské menšiny v Senátu Mitche McConnella a poznamenal, že je stále zklamaný z přístupu svého někdejšího viceprezidenta Mikea Pence. Informovala o tom agentura Reuters.

Trump k dárcům ve floridském Palm Beach promluvil na večeři ve svém letovisku Mar-a-Lago. Podle Reuters dal najevo, že jej stále trápí, že není prezidentem, přestože ho ve volbách 3. listopadu porazil demokrat Joe Biden, který je nynějším šéfem Bílého domu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy