Mimořádná zpráva

Nova mění vedení. Končí druhý z nejvyšších šéfů

Ekonomika Ekonomika
14. 10. 2013 11:39
Generální ředitel televize Nova Jan Andruško byl odvolán, píše Týden.cz.
Foto: Aktuálně.cz

Praha - Generální ředitel televize Nova Jan Andruško byl odvolán. On-line deníku Týden.cz to potvrdily dva nezávislé zdroje z televize.

Vedení společnosti CME, která televizi vlastní, zatím zprávu nechce komentovat. Podle Týdne ji oficiálně oznámí zřejmě odpoledne.

Odvolání Jana Andruška je další změnou ve vedení televize poté, co v srpnu rezignoval na funkci generálního ředitele CME Adrian Sarbu. Andruško vedl Novu od ledna 2011.

Společnost nově vedou dva výkonní ředitelé Christoph Mainusch a Michael Del Nin. Ti již v září odvolali generální ředitelku slovenské televize Markíza Zuzanu Ťapákovou, připomíná Týden.cz.

 

Právě se děje

před 13 minutami

Nemocný muž zmizel jen v tričku. Našla ho na Olomoucku řidička

Policie našla sedmadvacetiletého nemocného muže, který dnes ráno opustil centrum Vincentinum ve Šternberku na Olomoucku pouze v tričku. Muž, který je epileptik a mohl být v ohrožení života, byl vypátrán v nedalekých Bohuňovicích na Olomoucku. Je v pořádku, uvedla policie na Twitteru.

Muž odešel z centra dnes před 08:00. Našel se po výzvě, kterou policisté zveřejnili. "Díky ní si pohřešovaného všimla řidička v nedalekých Bohuňovicích. V bundě půjčené od policistů se tak vrátil zpět do místa bydliště," uvedla policie.

Další zprávy