Foto: Jako klícka. Taková je nová budova pankrácké věznice

Ludvík Hradilek Ludvík Hradilek
4. 9. 2015 14:56
Věznice jsou opět plné. V areálu pankrácké vazební věznice otevřeli nový pavilon pro 98 odsouzených do věznice s dozorem. Podívejte se sami.

Blahodárný vliv amnestie prezidenta Klause je pryč. 20 500 míst v českých věznicích je opět plných. Plánovanou věznici ve Vyšních Lhotách obsadili uprchlíci. Vězeňská služba se musí každý měsíc postarat o dvě stovky nově odsouzených.

 

Právě se děje

před 20 minutami

V depu v Praze vykolejila při posunu lokomotiva, část příměstských vlaků stojí

V železničním depu v Praze Vršovicích v úterý ráno vykolejila při posunu lokomotiva. Nehoda zastavila provoz příměstských vlaků mezi hlavním nádražím a Braníkem. Obnovení provozu České dráhy předpokládají v poledne, vyplývá z jejich webu. Co bylo příčinou vykolejení stroje, se vyšetřuje. "Následně bude nakolejení speciální technikou a oprava kolejiště," uvedly dráhy.

před 49 minutami

Putin Saúdské Arábii nabídl systém protiraketové obrany S-400

Rusko je po útoku na saúdskoarabská ropná zařízení připraveno Rijádu pomoci a prodat mu systém protiraketové obrany S-400. Řekl to ruský prezident Vladimir Putin po pondělních rozhovorech o Sýrii s tureckým prezidentem Recepem Tayyipem Erdoganem a íránským prezidentem Hasanem Rúháním v Ankaře. Informovala o tom agentura Reuters. 

Další zprávy