Nadojené mléko z mlékomatu. Platí lidovci

Nadojené mléko z mlékomatu.  Platí lidovci
Na tiskové konferenci KDU-ČSL bylo dnes přítomným oznámeno, že vzhledem k nešťastným událostem povodňových dní se politické proklamace odkládají na neurčito. KDU-ČSL představila to lepší v nich:
Ode dneška bude dotovat čerstvé mléko v automatu před palácem Charitas na Karlově náměstí v Praze. Cyril Svoboda se neštítil a slavnostně polkl živé organismy.
Z mlékomatu poteče nepasterizované a nehomogenizované kravské mléko. Čerstvě nadojené se bude přivážet každé ráno, v automatu udržovat při teplotě 4°C a po 24 hodinách nevyužité zbytky svážet zpět do kravína pro výkrm telat.
Láhev za 5,-, litr mléka za 10,- Umělá hygiena a sterilita ošetřeného mléka z pultů podle provozovatelů brání přirozenému styku organismu z čerstvými potravinami. Toaletní papír nepřirozený není. Brání styku čerstvých bakterií se sterilitou společenských oděvů.
Foto: Jan Langer
Jan Langer
17. 5. 2010 15:38

KDU-ČSL měla dnes představit témata k závěrečné fázi předvolební kampaně. Cyrila Svobodu však povodně na Moravě přiměly s politickým prohlášením pár dní počkat. Namísto něj pokřtil nový mlékomat v pražských ulicích. Z něho poteče zájemcům čerstvé kravské mléko za lidový a lidovecký peníz - 10,-Kč za litr.

 

Právě se děje

před 20 minutami

USA mají podle Trumpa v hledáčku třetího muže Islámského státu

Spojené státy vědí, kde se nachází třetí nejvyšší velitel samozvaného Islámského státu (IS) z doby, kdy organizaci vedl nyní už zneškodněný abú Bakr Bagdádí. Šéf Bílého domu to dnes podle agentury Reuters řekl při debatě po projevu v Ekonomickém klubu v New Yorku.

"Bedlivě pozorujeme jeho třetího muže," řekl Trump, aniž by prozradil identitu nového terče. "Jeho trojka má velký problém, protože i o něm víme, kde je," dodal americký prezident.

Vůdce teroristické organizace Bagdádí zemřel 27. října při operaci americké speciální jednotky na severu Sýrie, když na útěku odpálil nálože na svém těle. Od Bagdádího smrti se USA snaží zamezit opětovnému vzkříšení IS a zaměřují se na možné nástupce, přívržence a příbuzné bývalého vůdce organizace.

Zdroj: ČTK
Další zprávy