Nadojené mléko z mlékomatu. Platí lidovci

Nadojené mléko z mlékomatu.  Platí lidovci
Na tiskové konferenci KDU-ČSL bylo dnes přítomným oznámeno, že vzhledem k nešťastným událostem povodňových dní se politické proklamace odkládají na neurčito. KDU-ČSL představila to lepší v nich:
Ode dneška bude dotovat čerstvé mléko v automatu před palácem Charitas na Karlově náměstí v Praze. Cyril Svoboda se neštítil a slavnostně polkl živé organismy.
Z mlékomatu poteče nepasterizované a nehomogenizované kravské mléko. Čerstvě nadojené se bude přivážet každé ráno, v automatu udržovat při teplotě 4°C a po 24 hodinách nevyužité zbytky svážet zpět do kravína pro výkrm telat.
Láhev za 5,-, litr mléka za 10,- Umělá hygiena a sterilita ošetřeného mléka z pultů podle provozovatelů brání přirozenému styku organismu z čerstvými potravinami. Toaletní papír nepřirozený není. Brání styku čerstvých bakterií se sterilitou společenských oděvů.
Foto: Jan Langer
Jan Langer
17. 5. 2010 15:38

KDU-ČSL měla dnes představit témata k závěrečné fázi předvolební kampaně. Cyrila Svobodu však povodně na Moravě přiměly s politickým prohlášením pár dní počkat. Namísto něj pokřtil nový mlékomat v pražských ulicích. Z něho poteče zájemcům čerstvé kravské mléko za lidový a lidovecký peníz - 10,-Kč za litr.

 

Právě se děje

před 17 minutami

Görgesová končí s tenisem

Německá tenistka Julia Görgesová se rozhodla ukončit v jednatřiceti letech kariéru. Semifinalistka Wimbledonu z roku 2018, jež letos naposledy hrála na Roland Garros, to oznámila na sociálních sítích.

"Vždycky jsem věděla, že to poznám, až přijde ten pravý čas se s tebou rozloučit - a ta chvíle je tady," napsala ve vzkazu, který adresovala tenisu. "Moc děkuju za všechno, cos mi dal, navždycky budeš v mém srdci," vyznala se.

Görgesová během kariéry získala na okruhu WTA sedm turnajových titulů, nejcennější slavila v roce 2011 ve Stuttgartu. Z trofeje se naposledy radovala vloni v Aucklandu. Ve světovém žebříčku bylo jejím maximem deváté místo.

Další zprávy