Na Příbramsku se stala hromadná nehoda, osm lidí je zraněných

ČTK ČTK
Aktualizováno 22. 6. 2019 23:15
U Milína na Příbramsku v sobotu večer havarovala čtyři osobní auta, na místě je podle policie a hasičů osm zraněných. K hromadné nehodě přiletěly tři vrtulníky, řekla policejní mluvčí Michaela Richterová.
Foto: ČTK

Událost se stala po 21:00 na silnici mezi Milínem a Příbramí. Policie nejdříve uvedla, že bylo zraněno devět lidí, později počet upřesnila. Vážná zranění utrpělo podle dostupných informací kolem pěti nebo šesti lidí. Cestující museli hasiči z havarovaných aut vyprošťovat.

"Na místo jsme si vyžádali člena posttraumatického týmu, aby poskytl posttraumatickou péči zasaženým osobám," uvedl mluvčí krajských hasičů Petr Svoboda.

K nehodě zamířilo kromě vrtulníků i několik sanitek, silnice byla zcela uzavřena. "Na určení příčiny nehody je zatím velice brzo," dodala Richterová.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Hokejisty USA povede na MS v Rize kouč Capuano z Ottawy

Hokejisty Spojených států amerických povede na mistrovství světa v Rize Jack Capuano. Bývalý hlavní kouč New York Islanders je od roku 2019 asistentem v Ottawě.

Čtyřiapadesátiletý Capuano bude působit u americké seniorské reprezentace potřetí a poprvé jako hlavní trenér. V roce 2017 byl asistentem na mistrovství světa a o rok dřív na Světovém poháru.

Další zprávy