Na kance! Mníšek si terorizovat nedáme

Na kance! Mníšek si terorizovat nedáme
Petice tisíců občanů podbrdských obcí si vynutila aktivitu desítek mysliveckých sdružení místních honiteb. S divočáky je třeba tvrdě zatočit.
Kontrola dokladů a zbraní shromážděných lovců.
Zbrojní pas, technický průkaz zbraně, lovecký lístek a pojištění.
Dnešního honu se zúčastní asi třicítka lovců a deset honců. Jsme ale jen jednou součástí velké akce na území středních Čech, v brdském masivu.
Foto: Ludvík Hradilek
Ludvík Hradilek Ludvík Hradilek
1. 12. 2013 9:00

"Mníšek pod Brdy terorizují divočáci." Tak popisuje situaci středočeského města kousek na jih od Prahy veřejnoprávní televize. Volně se prochází městem, ryjí, kde nemají, a bojí se jich nejen děti. S terorismem je třeba bojovat všemi prostředky. Zde je záznam z trestné výpravy. Upozorňujeme diváky, že některé záběry jsou drastické.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Americká vláda se zaměří na platby v kryptoměnách při kyberútocích, uvádí The Wall Street Journal

Americká vláda chce ztížit hackerům možnost využívat kryptoměny k ziskům při kyberútocích. Chystá několik kroků včetně sankcí, píše s odvoláním na zdroje obeznámené se situací deník The Wall Street Journal (WSJ). Platit by tato opatření podle listu mohla začít už příští týden.

Kabinet připravuje nové pokyny ohledně rizik spojených s usnadňováním takových plateb požadovaných jako výkupné při digitálních útocích. V plánu jsou pokuty a další postihy.

Další zprávy