Na dálnici D10 se srazilo auto s motorkou. Pro zraněné přiletěl na místo vrtulník

ČTK ČTK
Aktualizováno 16. 6. 2019 15:55
Dálnici D10 uzavřela v neděli na 57. kilometru na Mladoboleslavsku ve směru na Prahu zhruba na 30 minut nehoda osobního auta a motocyklu. Při nehodě se zranili dva lidé, kteří cestovali na motorce, na místě zasahoval vrtulník záchranářů, uvedl mluvčí hasičů Jaroslav Gabriel. Nehoda se stala před 14:30, dálnice byla následně uzavřena kvůli přistání vrtulníku. Provoz byl v místě obnoven jedním pruhem po 15:30.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: HZS hl. m. Prahy / Oddělení dokumentace / Milan Pacík
 

Právě se děje

před 41 minutami

Slovenský nejvyšší soud bude rozhodovat o vraždě Kuciaka v červnu

Slovenský nejvyšší soud vypsal na polovinu června odvolací líčení v případu vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně Martiny Kušnírové. Informovala o tom mluvčí soudu Alexandra Važanová. Nejvyšší soud bude rozhodovat o trojici obžalovaných, dva další muži, včetně vraha zmíněné dvojice Miroslava Marčeka, dříve přiznali vinu a byli potrestání dlouholetým vězením.

Senát nejvyššího soudu projedná odvolání vůči verdiktu nižšího soudu, který loni v září zprostil podnikatele Mariana Kočnera obžaloby z objednání vraždy Kuciaka a osvobodil i Alenu Zsuzsovou, jež podle žalobce zločin zprostředkovala. Vinným uznal Tomáše Szabóa, který svému bratranci Marčekovi podle obžaloby pomáhal nejen při vraždě novináře a jeho partnerky, ale i při loupežné vraždě jednoho podnikatele.

Zdroj: ČTK
Další zprávy