reklama
 
 

Tragický den na Brněnsku: Při dopravních nehodách zemřeli tři lidé

AKTUALIZOVÁNO 3. 11. 2015
Policisté od rána vyšetřovali u Brna tři smrtelné dopravní nehody. Řidič osobního auta zemřel v úterý dopoledne při srážce s kamionem na dálnici D2 u Brna u sjezdu k nákupnímu středisku Olympia. Dálnice byla směrem na Brno asi tři čtvrtě hodiny zcela neprůjezdná, po půl desáté se začalo jezdit jedním jízdním pruhem. Druhá nehoda se v Brně stala ve Vídeňské ulici na výjezdu z města směrem na Mikulov, kde se srazily dva osobní automobily. Řidič jednoho z nich na místě zemřel. Třetí smrtelná nehoda se stala o půl jedenácté na devátém kilometru dálnice D2 ve směru na Brno, kde se srazila tři nákladní auta, která dojížděla do kolony vzniklé po předcházející nehodě. Dálnice je znovu neprůjezdná.
Doporučujeme

Brno - Hned tři tragické dopravní nehody vyšetřovali na Brněnsku během úterního dopoledne dopravní policisté. Řidič osobního auta zemřel v úterý dopoledne při srážce s kamionem na dálnici D2 u Brna u sjezdu k nákupnímu středisku Olympia. Dálnice byla směrem na Brno asi tři čtvrtě hodiny zcela neprůjezdná, po půl desáté se začalo jezdit jedním jízdním pruhem.

Dálnice ve směru z Břeclavi na Brno stála kolem 40 minut. "Odkláněli jsme dopravu na exitu číslo 11 přes Blučinu. Potom jsme obnovili provoz jedním jízdním pruhem. To bude trvat po celou dobu vyšetřování, odhadem další dvě hodiny zhruba do oběda," řekl mluvčí brněnské policie Bohumil Malášek. Nehoda se stala těsně před Brnem u exitu číslo 3 k Olympii, která leží za výjezdem z jižní části Brna.

Druhá nehoda se v Brně stala ve Vídeňské ulici na výjezdu z města směrem na Mikulov, kde se srazila dvě osobní auta. Řidič jednoho z nich na místě zemřel. Druhá řidička utrpěla těžké zranění. Policie nehodu vyšetřuje.

Tragédie se stala v ranních hodinách. "Osobní auto značky Fiat se srazilo se Škodou Octavia. Muž ve fiatu z dosud nezjištěných příčin prováděl manévr, při kterém se střetl se Škodou Octavií. Na místě zemřel," uvedl Malášek. Podle něj byla silnice zhruba hodinu a půl neprůjezdná a policisté odkláněli dopravu.

Třetí smrtelná nehoda se stala o půl jedenácté na devátém kilometru dálnice D2 ve směru na Brno, kde se srazila tři nákladní auta, která dojížděla do kolony vzniklé po předcházející nehodě. Při nehodě zemřel řidič kamionu s rumunskou poznávací značkou. Dálnice je znovu neprůjezdná.

autoři: ČTK, Domácí

Související

  reklama
  reklama
  reklama
  Komerční sdělení
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama