Muž v Brně ukradl dvě kostky másla a skončil za mřížemi. Nešlo o první krádež, vyhýbal se vězení

Domácí Domácí
31. 10. 2017 10:45
V neděli odpoledne v centru Brna zadržela policie muže, který ukradl dvě balení másla. Nepoškozené zboží v hodnotě 119 korun muž vrátil zpět do prodeje, ale stejně skončil ve vězení. Policisté zjistili, že muž byl za krádeže odsouzen již dříve. "Dopustil se tedy dalšího trestného činu a navíc ignoroval nařízené datum nástupu do vězení," upřesnil tiskový mluvčí policie Pavel Šváb. Policie tedy devětadvacetiletého muže převezla do věznice. "Muž si tak odpykává svůj trest s vědomím, že se mu pobyt ve vězení velmi pravděpodobně ještě prodlouží," doplnil mluvčí.
(Ilustrační foto)
(Ilustrační foto) | Foto: iStock
 

Právě se děje

před 48 minutami

Pražská ČSSD navrhla, aby kandidátku v hlavním městě vedla Maláčová

Předsednictvo pražské ČSSD požádalo celostátní vedení strany, aby v čele kandidátky v hlavním městě v letošních sněmovních volbách byla ministryně práce a místopředsedkyně ČSSD Jana Maláčová, sdělil předseda pražské sociální demokracie Petr Pavlík. Postup, podle kterého o vedoucí místo kandidátky přijde bývalý ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD), je podle něj však v rozporu s řádem přípravy voleb. Na úpravu kandidátky upozornil server Seznam Zprávy.

Podle pondělního usnesení pražské ČSSD, které bylo podle Pavlíka schváleno o jeden hlas, by se měl kromě Maláčové na druhém místě kandidátky objevit bývalý předseda Zelených Matěj Stropnický a na pátém místě někdejší ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík. Nikoho z nich však nenavrhla žádná z pražských organizací do 18. března, dokdy na to měly čas, řekl Pavlík. "Vůbec neprošli primárními volbami, je to v rozporu s řádem přípravy voleb," sdělil Pavlík ČTK.

Zdroj: ČTK
Další zprávy