Muž nejdříve před dívkou onanoval, pak ji ve vlaku napadl. Pátrá po něm policie

ČTK ČTK
8. 6. 2021 11:51
Policisté pátrají po zhruba pětadvacetiletém muži, který v pondělí 10. května večer na nádraží Praha-Smíchov onanoval před mladou ženou a poté ji obtěžoval a napadl v kupé při jízdě vlakem. Pražští policisté nyní zveřejnili video se záběry podezřelého a žádají veřejnost o spolupráci při zjišťování jeho totožnosti.
Muž onanoval před zrakem mladé ženy, poté si ji našel v kupé jedoucího vlaku a v obtěžování pokračoval. | Video: Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Devatenáctiletá studentka střední školy si muže, který se pohyboval v její bezprostřední blízkosti, všimla v budově smíchovského nádraží. Odtud došli oba na peron. "Dotyčný tam nastoupil do odstavené vlakové soupravy a skrze okno vlaku začal před dívkou onanovat. Mezitím přijel rychlík, do kterého dívka nastoupila, bohužel nastoupit stihl i dotyčný muž," uvedl policejní mluvčí Jan Rybanský.

Muž podle něj mladou ženu v jednom vagonu našel samotnou, uchopil ji za zápěstí, násilím zvedl ze sedadla a silou přitiskl na stěnu kupé. V té chvíli vlak přijížděl na pražské hlavní nádraží, hledaný v obtěžování přestal a po zastavení z vagonu utekl, dodal Rybanský.

Muži je podle kriminalistů zhruba 25 let, má štíhlou až vychrtlou postavu, měří asi 170 centimetrů, má nakrátko ostříhané světlé vlasy. Na sobě měl v době incidentu tričko s krátkým rukávem, džínové kraťasy a tenisky značky Nike.

"Pokud muže na záběrech poznáváte nebo víte, kde se nachází, kontaktujte prosím linku tísňového volání 158," uvedl mluvčí policie.

 

Právě se děje

Další zprávy