Motorkář předjížděl kolonu, po srážce s autem spadl do rybníka

ČTK ČTK
Aktualizováno 30. 4. 2016 13:10
Po dopravní kolizi s osobním automobilem v sobotu dopoledne v Černožicích na Královéhradecku spadl do rybníka asi padesátiletý motorkář. S vážnými zraněními hrudníku a v umělém spánku je v péči lékařů traumacentra v Hradci Králové. Dvoučlenná posádka vozu utrpěla lehká zranění. Nehoda se stala na hlavní silnici I/33, kde silničáři opravují povrch vozovky a doprava je řízená kyvadlově. Motorkář předjížděl kolonu a střetl se odbočujícím automobilem, vylétl ze silnice a skončil i se svým strojem ve vodě. Svědkové nehody jej ihned vytáhli na břeh.
Motorka skončila po srážce s autem v rybníce.
Motorka skončila po srážce s autem v rybníce. | Foto: ZZS KHK
 

Právě se děje

před 7 hodinami

Makedonská pohraniční stráž našla opuštěný kamion se 47 migranty

Hlídka pohraniční stráže Severní Makedonie objevila v blízkosti hranic s Bulharskem a Řeckem opuštěný kamion, v němž bylo pět desítek ilegálně cestujících migrantů.

Kamion, jehož řidič utekl, hlídka objevila v pátek pozdě večer. V nákladním prostoru tohoto vozidla se schovávalo 47 migrantů pocházejících z Afghánistánu, Pákistánu a Iráku, informovala policie.

Zdroj: ČTK
před 8 hodinami

Hokejový útočník Frk podepsal novou smlouvu s Los Angeles

Hokejový útočník Martin Frk podepsal novou dvouletou smlouvu s Los Angeles. Šestadvacetiletý hráč by si v příštích dvou letech měl v NHL vydělat celkem 1,45 milionu dolarů. Kings o tom informovali na svém oficiálním webu.

Odchovanec Karlových Varů zamířil do Los Angeles před sezonou, v předešlých letech působil v kanadsko-americké soutěži v organizaci Detroitu. Za Kings Frk zatím odehrál osm zápasů, vstřelil pět branek a přidal asistenci. Většinu sezony působil na farmě v týmu Ontario Reign v nižší AHL.

Frk působí v zámoří od roku 2010, po třech letech v juniorské soutěži QMJHL se snažil prosadit do kádru Detroitu, což se mu stabilně podařilo jen v sezoně 2017/18, kdy za Red Wings odehrál 68 utkání s bilancí jedenácti branek a čtrnácti asistencí. Většinu času strávil útočník s vyhlášenou tvrdou střelou na farmách v AHL a ECHL. Celkem zatím v NHL nastoupil k 108 utkáním (17+20).

Loni se rodák z Pelhřimova domluvil na smlouvě s Los Angeles, která mu v případě pobytu v NHL zajišťovala plat 700.000 dolarů. Podle nového kontraktu si mírně polepší, podle webu capfriendly.com má ale garantovaný stejný plat v NHL i AHL.

Další zprávy