Moderátorka Písařovicová odchází po 16 letech z ČT. Nebylo to snadné rozhodnutí, říká

Domácí ČTK Domácí, ČTK
11. 12. 2020 16:57
Z České televize po 16 letech odchází moderátorka Daniela Písařovicová, jedna z tváří hlavní zpravodajské relace Události. K důvodům pouze uvedla, že nastal čas zvolnit a učit se novým věcem.
Daniela Písařovicová
Daniela Písařovicová | Foto: Česká televize

"Nebylo to snadné rozhodování, ale cítím, že pro mě teď nastal čas na změnu," zdůvodnila svůj krok Písařovicová. V televizi skončí tento měsíc, podrobnosti o svém dalším působení neuvedla.

Jednačtyřicetiletá Písařovicová s televizí spolupracuje od roku 2004. Začínala v ekonomické redakci, moderovala Studio ČT24, Interview ČT24 a řadu mimořádných vysílání. V poslední době moderovala Události a Události, komentáře. 

Za rok 2010 byla oceněna cenou TýTý v kategorii Objev roku. V roce 2018 se účastnila taneční soutěže StarDance, skončila před finále.

Moderování pořadů Události a Události, komentáře ukončila letos v létě i sedmačtyřicetiletá Světlana Witowská. Oba posty opustila z osobních důvodů a na vlastní žádost. Vrátila se k moderování Interview ČT.

Členy týmu Událostí jsou nyní kromě Písařovicové také Marcela Augustová, Michal Kubal, Martin Řezníček a Jakub Železný. Od podzimu jej dočasně posílily Jana Peroutková a Linda Bartošová.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy