Ministr Bendl se rozvedl, manželství trvalo 6 let

Domácí Domácí
18. 10. 2011 14:35
Svazek s podnikatelkou Tamarou Kotvaldovou zrušil Okresní soud v Rakovníku
Snímek z cyklu České milování, kde Petr Bendl zpíval pro svou manželku Tamaru Píseň pro Tamaru, kterou jí složil. Nyní bylo manželství rozvedeno.
Snímek z cyklu České milování, kde Petr Bendl zpíval pro svou manželku Tamaru Píseň pro Tamaru, kterou jí složil. Nyní bylo manželství rozvedeno. | Foto: Simona Holecová, Repro: Aktuálně.cz

Rakovník - Ministr zemědělství Petr Bendl se po šesti letech rozvedl s podnikatelkou Tamarou Kotvaldovou.

Manželství po deváté hodině ukončil rakovnický okresní soud. Ani jeden z manželů k soudu nedorazil, informuje deník Blesk.

"Všechny formální náležitosti jsme splnili, máme dohodu o vypořádání majetku. Čekám, že rozvod bude jen formalita," uvedl již dříve Bendl. Nyní se k rozvodu nechtěl vyjadřovat.

Úspěšná podnikatelka byla druhou Bendlovou ženou. Vzal si ji v roce 2005 na exotickém ostrově Mauricius v Indickém oceánu. Vychovávali spolu pět dětí, které měli z předchozích svazků.

 

Právě se děje

před 59 minutami

V soutěži o miliardovou armádní zakázku na BVP zůstaly tři firmy

Předběžnou nabídku na dodání 210 bojových vozidel pěchoty za zhruba 50 miliard korun ministerstvu obrany doručily tři z oslovených firem. Německé konsorcium PSM s obrněncem Puma se rozhodlo soutěž opustit.

Zdroj: ČTK
Další zprávy