Miloš Zeman se vrací a vypráví vtipy

Miloš Zeman se vrací a vypráví vtipy
S pedagogy soukromé vysoké školy Jana Amose Komenského si tyká. Přivítání je krátké a neformální
Škola je slavná svými pobočkami. V karpatských lesích ve Starém Hrozenkově můžete mít turbotitul za pár víkendů.
Narvaná učebna, studenti masové komunikace očekávají přednášku na téma politika a média.
Zeman si nenechal vnutit téma, omluvil se za zpoždění a dvacet minut mluvil o volebním systému.
Foto: Ludvík Hradilek
Ludvík Hradilek Ludvík Hradilek
4. 3. 2010 13:56

Praha - Miloš Zeman, který se se svou Stranou práv občanů pokouší o politický comeback, se vydal přednášet studentům.

Říkal: "Klaus a Zeman přijdou do pekla. První předstoupí před satana Klaus. Hodně jsi hřešil Václave, pohleď na tuto ženštinu, páchnoucí, tlustou s osmi bradavicemi a třemi bradami, teď si tě odvede a navěky spolu budete kopulovat. Pak jde na řadu Claudia Schiffer. Hodně si hřešila Claudie, pohleď tady na Miloše Zemana..."

Ale to bylo až nakonec. Nejdříve přednášel o volebním systému a odpovídal na dotazy.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 38 minutami

V Chrastavě hořela výrobní hala, škoda bude za 100 milionů

Zhruba pět hodin bojovali hasiči s požárem průmyslového objektu v Chrastavě u Liberce. Vpodvečer dostali oheň pod kontrolu. Hasiči vyhlásili nejvyšší stupeň požárního poplachu. Kvůli ohni se evakuovalo asi 100 lidí. Nikdo nebyl zraněn. Škoda byla předběžně odhadnuta na 100 milionů korun. Dohašování skrytých ohnisek potrvá do noci, řekl krajský mluvčí hasičů Jakub Sucharda.

"Bude to dlouhodobá záležitost, hala byla zasažena ve velkém rozsahu," dodal. Podle něj bylo ohněm poškozeno několik tisíc metrů čtverečních. Hořelo v areálu pobočného závodu firmy Grupo Antolin. Požár zasáhl výrobní halu na polyuretanové výrobky společně se sklady. Lidem v okolí město preventivně doporučovalo, aby neotevírali okna.

"Laboratoř z Kamenice nenaměřila zvýšené koncentrace žádných jedovatých látek v ovzduší," uvedl Sucharda. Příčina požáru se bude zjišťovat a vyšetřování podle Suchardy zřejmě potrvá delší dobu. Vyšetřovatel příčin požáru a policisté začnou s šetřením v sobotu po poledni. Kvůli požáru nejezdily odpoledne vlaky na trati mezi Libercem a Chrastavou. Provoz železnice ve zpomaleném režimu byl obnoven navečer.

Zdroj: ČTK
Další zprávy