reklama
 
 

Matku-tyranku viní policie z dalšího trestného činu

23. 5. 2007 16:22
Policie také vyhlásila pátrání po Barboře Škrlové

Brno - Klára Mauerová, matka sedmiletého chlapce, který byl nalezen svázaný ve sklepě domu, byla obviněna z dalšího trestného činu - zbavení osobní svobody. 

Žena je už tak stíhána pro dva trestné činy. "Za týrání a zbavení osobní svobody jí hrozí až osm let vězení," řekla mluvčí jihomoravské policejní správy.

Třicetiletá Mauerová si obvinění již převzala. Stíhána je vazebně. Policie také prověřuje, kdo všechno o tom, že svého syna svazovala a zavírala v komoře kuřimského rodinného domu, věděl. Podle některých informací by mohli být tito lidé obvinění z podílnictví na trestném činu. Policejní mluvčí ale neuvedla, zda připravují kriminalisté obvinění dalších osob.

Policie dnes také oficiálně vyhlásila pátrání po třiatřicetileté Barboře Škrlové. Tato žena se podle jedné z verzí vydávala za třináctiletou Annu. Od května, kdy dala výpověď v Domě dětí a mládeže, kde vyučovala hudební výchovu, prý o sobě nedala vědět.

To, že Barbora Škrlová se za Annu vydávala uvedla v pátek při policejním výslechu i sestra obviněné Kláry Mauerové, Kateřina. Policie však také stále pracuje s verzí, že Anna skutečně existuje a pátrání po ní neuzavřela.

ČTĚTE VÍCE:
Kuřimská kauza - Přehledně, jak jen to jde

autor: ČTK, Red Dom | 23. 5. 2007 16:22

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama