Sherlock ožije na Nový rok. V Prázdném pohřebním voze

29. 11. 2013 13:04
Třetí řada seriálu Sherlock startuje na BBC na Nový rok.
Benedict Cumberbatch (Sherlock).
Benedict Cumberbatch (Sherlock). | Foto:

Praha - Fanoušci britského seriálu Sherlock se dočkali. Třetí sérii začne BBC vysílat na Nový rok.

Aktualizovaná detektivní klasika Arthura Conana Doylea s Benedictem Cumberbatchem a Martinem Freemanem v hlavních rolích nabídne nyní především objasnění záhady, jak Holmes přežil svou smrt ze zatím posledního dílu The Reichenbach Fall.

BBC v kampani používá prázdný pohřební vůz s datem návratu seriálu. Samozřejmě automobil parkuje nejčastěji v londýnské Baker Street. A Prázdný pohřební vůz (podle povídky Prázdný dům) bude i titulem prvního nového dílu série.

Ta bude pokračovat po dvou letech, v nichž se Benedict Cumberbatch i Martin Freeman dostali do první ligy hollywoodských hvězd zejména díky snímkům Star Trek resp. Hobit, kde se ostatně ve druhém dílu i setkávají, i když Sherlock půjčuje jen svůj hlas draku Šmakovi.

Přesné datum návratu seriálu bylo zatím zdrojem mnoha spekulací. Jistotu fanoušci měli v tom, že se objeví kromě třetí série i čtvrtá.

Padouchem ve třetí sérii bude Charles Augustus Magnussen, kterého si zahraje Lars Mikkelsen, bratr slavnějšího Madse.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

TOP 09 povede do voleb Pekarová Adamová, schválil výbor

TOP 09 v rámci koalice Spolu s ODS a KDU-ČSL povede do sněmovních voleb předsedkyně strany Markéta Pekarová Adamová, která bude zároveň v čele společné kandidátky v Praze. Výkonný výbor dnes večer schválil kandidáty pro všechny kraje, informovala strana po skončení jednání. Debata se podle informací ČTK vedla zejména o pražské kandidátce, kde členové výboru prohodili kandidáty na třetím a čtvrtém místě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy