Porno ze sultánova harému. Na erotický film 365 dní se lidé vydrží dívat jen chvíli

Kamil Fila Blahoslav Baťa Kamil Fila, Blahoslav Baťa
20. 6. 2020 7:30
Polský erotický thriller 365 dní vychází z bestselleru kosmetičky a hypnotizérky Blanky Lipińské. Na Netflixu to je jeden z nejsledovanějších filmů, podle měření ho ale lidé vypínají po dvou, třech minutách, tvrdí filmový kritik Kamil Fila.
Videorecenze Kamila Fily k erotickému filmu 365 dní. | Video: Kamil Fila, Blahoslav Baťa

Tvůrci snímku tvrdí, že jde o mix dalšího erotického filmu Padesát odstínů šedi a slavné gangsterské ságy Kmotr.

Je to hloupoučké, v něčem přiznaně blbé. 365 dní spíš připomíná něco z produkce Playboye 90. let, hodnotí snímek Kamil Fila.

Film do určité míry glorifikuje sexuální násilí. Zde mužská dominance není sexy, je posunutá do patologické roviny, uzavírá recenzi erotického filmu Fila.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Klub z Amiens neuspěl se žalobou proti sestupu z ligy

Francouzský fotbalový klub SC Amiens neuspěl u nejvyššího správního soudu se žalobou proti sestupu z první ligy. Jeho prezident Bernard Joannin nevyloučil, že podnikne další právní kroky, klub se ale zároveň začal připravovat na start v druhé nejvyšší soutěži. Elitní ligu musel tým z Amiens opustit poté, co v době předčasného ukončení sezony deset kol před koncem kvůli pandemii koronaviru figuroval v tabulce na sestupové pozici.

Podle odborného posudku bude sestup pro klub znamenat ztráty ve výši 44 až 55 milionů eur. Joannin prohlásil, že soudce ignoroval jeho argumenty, a zvažuje další odvolání s cílem vybojovat náhradu škody.

Společně s Amiens sestoupilo i Toulouse. Oba kluby proti tomu neúspěšně protestovaly. Sestup mezitím zpečetilo i valné shromáždění ligy LFP, na němž se většina klubů vyslovila pro to, aby i v příští sezoně hrálo Ligue 1 jen dvacet týmů a ne dvaadvacet.

Další zprávy