KSČM: Sladké mámení v drsném kraji

Foto: Jan Langer
Jan Langer
6. 5. 2010 7:31

Chomutov - Práce a sociální jistoty jsou hlavními volebními hesly KSČM. Na mítinku této strany v kraji s nejvyšší nezaměstnaností v zemi se o nich však moc nemluvilo. Hrály se dětské soutěže, zpívaly hity a vyhrávaly mikrovlné trouby.

Chomutovské válcovny trub, toť však "střípky zázraků, které čas už nevrátí."

Podívejte se do Chomutova ve fotoreportáži Jana Langera.

 

Právě se děje

před 8 minutami

Muž se zákazem řízení srazil v Ústí nad Labem policistu

Policistu dnes srazil v Londýnské ulici v Ústí nad Labem jednačtyřicetiletý řidič, který nerespektoval výzvu k zastavení a začal policistům ujíždět. V ulici svým vozem s německou poznávací značkou také naboural několik dalších aut. Policie po jeho zadržení zjistila, že muž českého původu má zákaz řízení, řidič se odmítl podrobit testu na drogy. Zraněného policistu si převzala záchranná služba. Vyplývá to z informací, které ČTK poskytla záchranná služba a policie.

"Mohu potvrdit, že jsme odvezli jednoho policistu," řekl ČTK mluvčí krajské záchranné služby Prokop Voleník. Závažnost zranění nechtěl specifikovat. Policejní mluvčí Veronika Hyšplerová řekla ČTK, že incident se stal krátce po 14:00. Dodala, že se k věci zatím nemůže blíže vyjádřit kvůli vyšetřování. "V tuto chvíli nelze předjímat, jak celá věc bude kvalifikována, případně jaký trest bude řidič mít," dodala Hyšplerová.

Další zprávy