Krejčíř už pět let prchá před spravedlností, jeho vila je pustá

Foto: Petr Kubín
18. 6. 2010 10:00

Černošice - Miliardář Radovan Krejčíř je pět let na útěku. Osmnáctého června 2005 uprchl policistům ze své vily v Černošicích nedaleko Prahy. Vysokou zdí obehnaná "pevnost" za 150 milionů mezitím chátrá.

Jen pro připomenutí: podnikatelova žena Kateřina dům koupila za 20 milionů, za dalších 130 ho rekonstruovala a uvedla do současného stavu.

Podívejte se, jak vypadá.

 

Právě se děje

před 30 minutami

Czech Point bude od 25. října mimo provoz, odstávka potrvá tři dny

Informační systém Czech Point, ze kterého lze získat například výpis z katastru nemovitostí či rejstříku trestů, bude kvůli přechodu na nové technické vybavení od příštího pátku tři dny mimo provoz. Na jeho kontaktních místech si lidé nebudou moci pořídit žádný výpis ani využít žádnou jinou službu od 25. října 20:00 do 29. října 06:00. Na webu systému to uvedlo ministerstvo vnitra, které projekt řídí. Lidem doporučuje, aby si potřebné výpisy obstarali mimo uvedenou dobu.

Podle vnitra v době odstávky Czech Point nebude v provozu ani úřednický [email protected] a nebude možné se prostřednictvím služby JIP/KAAS přihlásit do řady agendových informačních systémů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy