Korupční kauza míří k soudu. Tady je obžaloba

Korupční kauza míří k soudu. Tady je obžaloba
Foto: Aktuálně.cz
Aktuálně.cz Aktuálně.cz
13. 12. 2011 13:27

V případu někdejšího šéfa Úřadu regionální rady Severozápad Petra Kušnierze jde o úplatky ve výši několika milionů korun. Soud s vysoce postaveným úředníkem a s komplici začne ve středu. Tady je kompletní obžaloba.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

LFA nabízí fotbalovým klubům předčasné vyplacení části financí

Ligová fotbalová asociace nabídla pomoc účastníkům první a druhé ligy, jimž pandemie nového typu koronaviru způsobila finanční problémy. Jednotlivé kluby budou moci v předstihu získat část květnové splátky peněz, které od LFA dostávají.

"Ligový výbor odsouhlasil možnost podpory členských klubů LFA, které se dostaly v důsledku aktuální situace do finančních potíží. Nabídne jim možnost předčasné úhrady části květnové splátky odměny hrazené klubům ze strany LFA," uvedl v tiskové zprávě předseda LFA Dušan Svoboda. Ligový výbor schválil pomoc klubům na dnešním jednání jednomyslně.

LFA vyplácí jednotlivým účastníkům první a druhé ligy, které řídí, podíl z prodeje televizních a marketingových práv a také ze sponzorských příspěvků. Kluby získávají finance v pěti ročních splátkách a právě jedna z nich měla přijít na řadu v květnu.

Další zprávy