reklama
 
 

Konec cyklistů v Praze, kulomet do každé rodiny. Exšéf Sazky Hušák chce do Senátu

17. 8. 2016 12:39
Bývalý šéf loterijní společnosti Sazka Aleš Hušák se rozhodl kandidovat za Nezávislé do Senátu v Praze 6, kde žije. Na svém webu zveřejnil razantní politický program. Hlásá v něm, že by rozdal kulomet do každé rodiny, místo zelených ostrůvků by dal raději všude asfalt a beton, zakázal by vjezd cyklistům do Prahy. Svým voličům rovněž slibuje, že zajistí minimální důchod 15 tisíc.

Praha – Někdejší šéf Sazky Aleš Hušák se za Nezávislé rozhodl kandidovat do senátních voleb na Praze 6. Radikální politický program a důvody, proč kandiduje, představil na svém webu.

Hned v úvodu sděluje, že Senát je podle něj instituce k ničemu a je jen zbytečný přívěsek Poslanecké sněmovny – "luxusní pro pasažéry, nepotřebný pro všechny ostatní," míní.

V sedmnácti bodech popisuje své politické záměry. A své voliče ujišťuje, že on chce být na rozdíl od všech protikandidátů upřímný a že bude bojovat proti předstírané politické korektnosti.

Hušák se ve svém programu neomezuje jen na lokální problémy, spíš naopak. Ostře vystupuje i proti Evropské unii. Soudí, že EU by měla být zničena. Navrhl by i referendum za vystoupení z EU a politikům, kteří by odsouhlasili evropské migrační kvóty, by dal na starosti se postarat o jednu uprchlickou rodinu.

I když se Hušák hájí, že je pacifista, tak by dal do každé rodiny jeden kulomet. "Soudě dle vyjádření mainstreamových médií, že se nás chystá obsadit Rusko, nemohu spoléhat na českou operetní armádu, která dnes slouží pouze pro zahraniční koloniální mise. Je tedy nutné vyzbrojit naše obyvatelstvo a cvičit ho proti zákeřným ruským zájmům," zdůvodňuje.

Navrhoval by také vypovědět všechny smlouvy ohledně ochrany životního prostředí a je i proti zeleným ostrůvkům ve městě. "Přeji si asfalt a beton," píše Hušák. Zakázal by i cyklistům jezdit po Praze, kromě přesně vymezených tras. Podle něj ohrožují nejen svůj život, ale i životy dalších účastníků provozu.

Zrušil by i státní příspěvky neziskovým organizacím nebo charitám. "Vzbuzuje to podezření z korupce," tvrdí. Radost by udělal i některým řidičům, zasadil by se o zrušení veškerých rychlostních limitů na dálnicích.

autor: Domácí | 17. 8. 2016 12:39

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama