Konec čekání na vlak. Tedy čekání v čekárnách

Konec čekání na vlak. Tedy čekání v čekárnách
Je pátek odpoledne, nádraží Praha-Radotín.
V čekárně se dá sedět, nemrzne tu a je otevřená
U pánů to samé. Ne vše musí být perfektní
Bylo 17:05. Dopravní špička.
Foto: Ludvík Hradilek
Ludvík Hradilek Ludvík Hradilek
23. 1. 2010 9:10

Ne, nebojte se, vlaky nebudou jezdit včas. Jen jak se zavře pokladna na nádraží (když tam ještě je), zavře se i čekárna. Je noc, mráz, vítr a vlak nejede. Obcházíte pomalu sem a tam, co chvíli zvednete toužebný pohled podél kolejí do dáli. V budově se svítí, výpravčí se hřeje u teplých kamen a hlásí jedno zpoždění za druhým.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Clippers po přesunu série do své haly jasně porazili Utah a snížili na 1:2

Basketbalisté Los Angeles Clippers po přesunu série 2. kola play off NBA s Utahem do své haly vybojovali první vítězství. Ve Staples Centre vyhráli nad nejlepším týmem základní části přesvědčivě 132:106 a snížil stav na 1:2 na zápasy. Třicetibodovými výkony k tomu přispěli Kawhi Leonard (34) a Paul George (31). Čtvrtý duel je znovu v Los Angeles na programu v noci na úterý.

Play off NBA - 2. kolo:

Západní konference - 3. zápas:

LA Clippers - Utah 132:106, stav série 1:2.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Brazilští policisté zabili jednoho z nejhledanějších zločinců v zemi

Při policejní akci v Riu de Janeiru byl v sobotu zabit jeden z nejhledanějších brazilských zločinců. Wellington da Silva Braga známý jako Ecko byl zastřelen při návštěvě své ženy a dětí ve favele Tres Pontes, uvedla agentura DPA s odvoláním na informace brazilského zpravodajského serveru G1.

Braga byl považován za vůdce jedné z největších milicí ve státě Rio de Janeiro. Jeho gang O Bonde do Ecko kontroluje velkou část západní zóny Ria a oblast Baixada Fluminense, která sousedí s metropolí na severu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy