reklama
 
 

Klára Mauerová píše z vazby: Neubližujte mým dětem

22. 1. 2008 17:28
Žádá média, aby nepublikovala jejich snímky

Praha - Matka týraných chlapců z Kuřimi Klára Mauerová vyzvala z vyšetřovací vazby média, aby přestala vysílat záběry jejího syna Ondřeje.

Na snímcích zachycených monitorovacím systémem pro kontrolu dětí, které odstartovaly celou kauzu Kuřim, je její syn svázaný a nahý v komoře domu, kde Mauerová se svými dětmi bydlela.

Mauerová, která po svém zatčení a obvinění z týrání s médii nekomunikuje, svou prosbu z vazby rozeslala přes advokáta. Stejně jako při policejním výslechu, ani tentokrát nedává vysvětlení, co se vlastně v rodině odehrávalo. Píše pouze, že je jí vše líto.

"Pokud mým dětem, Kubíkovi a Ondrovi okolí neustále připomíná hrůzy, které zažili, musí čelit posměchu, riziku, že se uvidí v televizi přímo v bolestném zážitku (píši o záběrech Ondry pro upřesnění) a spekulacím, které jim jen čím dále více zamotávají hlavu a skutečnost je jiná! (u tohoto chci opět zdůraznit, že jsem své děti nikdy nenatáčela)," píše Mauerová.

A dodává: "Naděje, že jim bude lépe se velmi snižuje a myslím, že Vám tohle potvrdí každý odborník. Je mi hrozně líto co se stalo a snažím se dělat vše proto, aby měli moji chlapci co největší naději žít opět krásný život a být od srdce šťastní. Stalo se mnoho nepochopitelného, ale chování médií je také nepochopitelné."

Celý text dopisu Kláry Mauerové ZDE

autor: Sabina Slonková | 22. 1. 2008 17:28

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama