reklama
 
 

Jazykové školy mají bohatou nabídku kurzů

9. 5. 2011 13:49
Z bohaté nabídky kurů jazykových škol si vybere téměř každý

Obáváte se ročního zahálení v případě nepřijetí na vaši vysněnou vysokou školu? Nebo se jenom chcete pořádně naučit nějaký cizí jazyk? V Česku je řada jazykových škol a nabídka kurzů je natolik široká, že vyhovující nejspíše najdete, ať už máte čas jen několik hodin denně, nebo můžete studiu věnovat celý týden.

Jednou z těch zajímavějších možností je pomaturitní studium angličtiny. Stejně jako za ostatní kurzy i za tento se platí, obvykle kolem 30 000 Kč ročně, ale zůstane vám status studenta a rozsah výuky kolem 20 hodin týdně dává dostatečný prostor k práci.

Kromě klasické nabídky kurzů pro veřejnost v různých denních dobách jazykové školy dokáží připravit na maturitu z cizího jazyka nebo na libovolnou jazykovou zkoušku od státnic až po CPE. Stejně tak se otevírají například letní nebo víkendové kurzy, a pokud vám ani ty nebudou vyhovovat, je možné si dle vlastních požadavků nastavit individuální výuku.

Možností je dostatek a záleží tak jen na vás, nakolik a jak rychle se chcete danou řeč naučit. Některá intenzivní vyučování slibují, že ze svých návštěvníků udělají experty už za pouhý měsíc.

autor: Adam Pešek | 9. 5. 2011 13:49

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama