Jak vypadá mítink ala zelení: Hodně hudby a nic zadarmo

Petr Protivánek
13. 9. 2009 22:59
Pusťte si dvanáctý díl politického videodeníku Petra Protivánka

Můj milý deníčku, díl 12. - Svým způsobem to byl antimítink. Tedy za předpokladu, že si stejně jako já pod slovem mítink politické strany představujete spousty proslovů, skalní voliče postávající kolem pódia, občerstvení zadarmo a nějaký ten leták.

Strana zelených si své přiznivce pozvala do zeleně. Na pražskou Kampu. Bylo tu zdaleka nejvíc psů, dětí a biohrušek, kolik jsem kdy na "schůzi" viděl. A zadarmo nic. Zato dobrá hudba a hudební vložka předsedy strany Lišky. Dal si duo s beat-boxerem En.Dru.

Tak se na to podívejte.

Váš Petr Protivánek, Aktuálně.cz

Další díly unikátního videodeníku si můžete pustit zde:

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Americký prezident Donald Trump svolil, aby demokrat Joe Biden dostával každodenní zprávu, kterou pro prezidenta zpracovávají tajné služby

Zdroj: ČTK
před 7 hodinami

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Schválil to parlament

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Příslušný zákon dnes jednomyslně schválil místní parlament, informoval list The Scotsman. Podle odhadů by mělo opatření vyjít na 9,7 milionu liber ročně (285 milionů Kč).

Zdroj: ČTK
Další zprávy