Ital znásilňoval 25 let svoji dceru

ČTK ČTK
30. 3. 2009 11:05
Řím - V severoitalském Turíně byl zatčen muž, který je podezřelý, že 25 let znásilňoval a věznil svou dceru a navíc naváděl k témuž i svého syna.

Informovala o tom agentura AFP s odvoláním na italské policejní zdroje.

Třiašedesátiletý obchodní cestující znásilňoval svou čtyřiatřicetiletou dceru od jejích devíti let, uvedli vyšetřovatelé, které citoval italský deník La Repubblica.

Mladá žena, která mohla vycházet z domu jen v otcově doprovodu, byla zavřena v místnosti bez světla a od 13 let nemohla chodit do školy.

Podle otce, který ji zneužíval, mu tato nejstarší dcera měla být podle nepsaného rodinného zákona "zaslíbena", uvedl prokurátor Pietro Forno, který případ vyšetřuje.

Obchodní cestující navíc naváděl svého čtyřicetiletého syna, aby jej napodoboval.

Ten je nyní také zatčen a je podezřelý, že znásilňoval a vystavoval špatnému zacházení své čtyři dcery ve věku šest, osm, dvanáct a dvacet let. Kromě toho je údajně nutil, aby byly přítomny jeho sexuálním aktům.

Deník La Repubblica srovnává tento případ s aférou kolem Rakušana Josefa Fritzla, jenž byl minulý týden odsouzen za to, že svou dceru Elisabeth 24 let věznil ve sklepě, znásilňoval ji a zplodil s ní sedm dětí.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Albánii zasáhla dvě zemětřesení, zanechala po sobě 108 zraněných, nikdo nezemřel

Albánii v sobotu zasáhlo zemětřesení, jehož intenzitu seismologové stanovili na 5,8 stupně. Záchvěvy půdy byly cítit i v sousedních zemích, především v Černé Hoře, vyžádaly si 108 zraněných, kteří byli ošetřeni v nemocnicích v Tiraně a Drači. Nejsou hlášena žádná úmrtí. Epicentrum sobotního zemětřesení se nacházelo zhruba 30 kilometrů severně od města Drač (Durrës) u pobřeží blízko Mysu Rodon. Podle albánského geofyzikálního ústavu šlo o nejsilnější zemětřesení v Albánii za posledních 20 až 30 let. Obyvatele pak vyděsily další otřesy v noci ze soboty na neděli o síle 4,8 stupně. 

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Zemřel hoteliér, který se zasloužil o expanzi Hiltonu, bylo mu 91 let

Ve věku 91 let zemřel tento týden ve Spojených státech hotelový magnát William Barron Hilton, který rozšířil hotelové impérium založené jeho otcem. Informovala o tom agentura AP. Rodina Hiltonových oznámila, že Barron Hilton zemřel přirozenou smrtí ve čtvrtek ve svém domově v Los Angeles. Zůstalo po něm osm dětí a 15 vnoučat, mezi nimiž jsou i známé celebrity Paris a Nicky Hiltonovy. V rodinné firmě začal působit v 50. letech minulého století a dokázal ji dostat až na špičku hotelového průmyslu. V čele společnosti, která v současné době provozuje tisíce hotelů po celém světě včetně České republiky, stál 30 let.

Zdroj: ČTK
Další zprávy